Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 10.11.2019 - 16.11.2019 (221 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Hannu Rinne 11-0-0100%116126
Erkki Jänkälä 11-0-0100%112122
Johan Hjelt 11-0-0100%2030
Veikko Leinonen 11-0-0100%235245
Marko Muukki 11-0-0100%2232
Ari Kotikulma 11-0-0100%414
Giuseppe Pistone 11-0-0100%616
Mika Rintala 11-0-0100%411421
Taru Ahola 11-0-0100%304314
Jani Ripatti 11-0-0100%1828
Sami Nummi 11-0-0100%1222
Roi Iltanen 11-0-0100%1020
Joonas Forsman 11-0-0100%115125
Hannu-Pekka Korpi 32-0-067%216246
Timo Tuominen 21-0-050%1064
Timo Salmela 21-0-050%59125
Olavi Nisonen 21-0-050%1557
Ahti Antti-Roiko 21-0-150%5153
Harri Kotilainen 21-0-050%-532
Tapio Perttunen 93-1-033%-35205
Jukka-Pekka Kauhanen 62-0-033%246374
Sami Vehviläinen 31-0-033%327356
Veli-Pekka Toivanen 31-0-133%128147
Veli Nurminen 31-0-033%27169
Teemu Okkolin 31-0-033%136446
Ari Moilanen 257-0-228%91146
Iikka Nurmonen 287-1-225%95202
Arto Laaksonen 41-1-125%208117
Hannu Hietanen 194-3-421%-52127
Marko Heikari 51-0-020%-2704
Jouko Tarvainen 51-3-020%-30230
Kari Puosi 51-1-020%-31204
Juha-Matti Paavola 61-2-117%-44186
Jani Ruotsalainen 61-0-117%-17130
Santtu Raitala 355-1-714%84146
Kari Rosimo 71-2-014%-50500
Jarmo Saarela 243-2-213%-94305
Henri Bollström 162-2-113%55178
Ville Pohjola 81-0-113%253358
Olli Koivunen 273-2-311%-81163
Antti Tupamäki 91-0-011%-76116
Esa Holopainen 202-4-010%-163215
Juha Länsimäki 101-1-310%-26220
Jukka Torvinen 212-4-210%-160245
Seppo Markkula 131-2-18%-86245
Hannu Torvinen 322-4-76%-268153
Mika Forss 130-2-00%-130215
Veli-Erkki Paavola 110-0-20%-110172
Tommi Kylliäinen 110-3-00%-110155
Niko Jokela 110-0-20%-110188
Ville Tonttila 110-1-10%-110364
Terho Rautiainen 100-1-40%-100184
Kari Venäläinen 80-1-20%-80504
Tero E Mäenpää 70-1-00%-70232
Jere Kiveinen 60-1-00%-60182
Teemu Keskitalo 60-0-10%-60364
Henry Ala-Korpi 60-0-10%-60401
Pekka Vehviläinen 60-1-10%-60149
Arto Hammar 50-1-00%-50136
Tuomas Pakkanen 50-1-00%-50636
Peter Lindroos 50-0-10%-50304
Markku Hietanen 50-1-00%-50397
Joni-Petteri Irri 50-1-10%-50514
Pertti Puikkonen 50-1-00%-50337
Tero Lahtinen 50-0-10%-50321
Henry M Bollström 40-0-00%-40138
Juha Utala 40-0-00%-40274
Erkki-Pekka Mäkinen 40-0-00%-40281
Harri Koivunen 40-1-00%-40337
Jonny Länsimäki 40-0-00%-40236
Olli-Pekka Holopainen 40-1-10%-40206
Heikki Mikkonen 40-1-10%-40157
Panu Ahonen 40-1-00%-40156
Antti Ripatti 30-0-10%-30149
Mikael Östman 30-1-00%-30141
Arna Ruohomäki 30-0-10%-30586
Kim Åkerlund 30-1-10%-30183
Emma Väre 30-1-00%-30101
Jouni Nummi 30-1-00%-30319
Markus Porokka 30-1-00%-30205
Juha-Pekka Vilkman 20-1-00%-20176
Jouni Heimala 20-0-00%-20208
Terno Grönstrand 20-0-00%-20222
Juhani Tapani 20-0-00%-20377
Vesa Tenkanen 20-0-00%-20510
Hannu Tonteri 20-0-00%-20382
Raul Virolainen 20-0-00%-20241
Jorma Ruokonen 20-0-00%-20538
Mika Jauhola 20-0-00%-20333
Tino Paldan 20-0-00%-20110
Matti Juutila 20-0-00%-20419
Niko Riekkinen 20-1-00%-20156
Mika Seittu 20-0-00%-20128
Heli Kantonen-Heikkilä 20-0-00%-20925
Ville Mikkanen 20-0-00%-20255
Miika Tenhunen 20-0-00%-20349
Jukka Mattila 20-0-00%-2083
Pertti Niveri 20-0-10%-20331
Teemu Toroska 20-1-00%-20441
Tarmo Saarinen 20-0-00%-20192
Timo Toiviainen 20-0-20%-2062
Mauri Jaara 20-1-00%-20264
Marko Hautamäki 20-0-00%-20598
Victor Björkroth 20-0-00%-20532
Mika Stenroth 20-0-00%-20192
Aki Bly 20-0-10%-2040
Tapani Salojensaari 20-1-10%-2041
Tuomo Ojanperä 20-0-00%-20237
Jyrki Tammimetsä 20-1-00%-20406
Petteri Kivelä 20-0-00%-20136
Esa Ylilammi 20-0-00%-20471
Pekka Honkanen 20-0-00%-20287
Jeroen van Craen 20-0-00%-20281
Keijo Hakala 20-0-00%-20103
Tuomas Korvenoja 10-0-00%-1022
Taisto Knuuti 10-0-00%-10189
Heikki Valli 10-0-00%-10114
Jorma Matalamäki 10-0-00%-10163
Rauno Rekonen 10-0-00%-10296
Mirva Janatuinen 10-0-00%-10524
Fanny Ryynänen 10-0-10%-10185
Maarit Takalo 10-0-00%-1057
Valdemar Hagert 10-0-00%-10670
Olli Innanen 10-0-00%-1036
Mikael Pitkänen 10-0-00%-10655
Janne Rauhala 10-0-10%-10116
Mika Taittonen 10-0-00%-10453
Taneli Säde 10-0-00%-10152
Raila Järvi 10-0-00%-101079
Timo Takala 10-0-00%-1097
Jani Salonen 10-0-00%-10574
Jouni Riikonen 10-0-00%-10479
Veera Vekola 10-0-10%-10319
Hannu Korpi 10-1-00%-1091
Mira Kaappola 10-0-00%-10350
Jaakko Jylhä 10-0-00%-10364
Riku Salminen 10-0-00%-10634
Janne Länsimäki 10-0-00%-10786
Eero Laitinen 10-0-10%-1077
Antti Kinnunen 10-0-00%-10488
Petri Hirvonen 10-0-00%-1036
Antti Ojanperä 10-0-10%-1040
Jani Suonperä 10-0-00%-10470
Mikko Huttunen 10-0-00%-10799
Ari-Pekka Tuisku 10-0-10%-10179
Sipi Erkkilä 10-0-00%-10719
Nora Palonen 10-0-00%-10171
Jussi Miettinen 10-1-00%-1022
Juha Nurminen 10-0-00%-10944
Mauno Laurila 10-1-00%-10399
Anssi Nurminen 10-0-00%-10871
Kimi Pesonen 10-0-00%-10326
Toni Ripatti 10-0-00%-1048
Maria Virtanen 10-0-00%-10678
Mikko Aro 10-0-00%-10235
Pauli Jylhä 10-0-00%-10311
Ilkka Loponen 10-0-00%-10378
Jarno Kallionpää 10-0-00%-10210
Veikko Haapakangas 10-0-00%-10710
Riitta Nylund 10-0-00%-10317
Jukka Heiskala 10-0-00%-10686
Ilkka Hoffren 10-0-00%-10730
Heimo Hämäläinen 10-0-00%-10187
Kimmo Taipale 10-0-00%-10155
Kyösti Ruusurinne 10-0-00%-10562
Juha Jokinen 10-0-10%-1061
Miia Salminen 10-0-00%-10231
Jouni Kivelä 10-0-00%-10215
Toni Florin 10-0-00%-10236
Timo Saarikko 10-0-00%-10491
Kauko Toroska 10-0-00%-10191
Rami Mäenpää 10-0-00%-1036
Markku Marttila 10-1-00%-10219
Virve Vuohijoki 10-0-00%-10573
Liisa Nummi 10-0-00%-10157
Anna Sulin 10-0-00%-1034
Maria Muhli 10-0-00%-10491
Jyrki Jauhiainen 10-0-00%-10736
Juha Jalonen 10-0-00%-10454
Jarmo Savolainen 10-0-00%-10427
Henry Hietala 10-0-00%-101017
Jouni Varamäki 10-0-00%-10231
Kari Muhonen 10-0-00%-10419
Matti Nisonen 10-0-10%-1065
Aada Salo 10-0-00%-1097
Carita Ukkola 10-0-00%-10271
Tapani Hautala 10-0-00%-1055
Marko Tukia 10-0-00%-10169
Markku Elfving 10-1-00%-10151
Petri Ripatti 10-0-00%-10295
Sami Alamaa 10-0-00%-10291
Mira Miettinen 10-0-00%-10194
Virpi Kuossari 10-0-00%-10614
Maija Fors 10-0-00%-10383
Mika Hävölä 10-0-00%-10925
Pertti Manninen 10-0-00%-10765
Mikko S Laitinen 10-0-00%-10482
Sami Ikonen 10-0-00%-10289
Ville Grönstrand 10-0-10%-1058
Kari Ahokas 10-0-00%-10178
Ville Korjus 10-1-00%-1027
Hannu Tikkala 10-0-00%-10584
Markus Dahlström 10-0-00%-1070
Heikki Pellikka 10-1-00%-10363
Marko Hakkarainen 10-1-00%-10553
Harri Sulku 10-0-00%-10237
Samuli Innanen 10-1-00%-10102
Riku Lehtonen 10-0-00%-10319
Sanna Riikonen 10-0-00%-10307
Malin Kullberg 10-0-00%-1087
Heidi Kuossari 10-0-00%-10472
Jenni Koskela 10-0-10%-1025
Janita Antti-Roiko 10-1-00%-10136
Mia Lamminen 10-0-00%-10125
Outi Puosi 10-0-00%-10312
Jani Huusko 10-0-00%-10220
Tapio Keskitalo 10-0-00%-10544
Matti Rehula 10-0-10%-1073
Kimmo Kortesato 10-0-00%-1059
Matti Sipiläinen 10-0-00%-10146
Johanna Sianoja 10-0-00%-10382

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki