Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 04.07.2020 - 10.07.2020 (369 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Pasi Vaittinen 22-0-0100%342181
Paavo Lukkari 11-0-0100%4757
Arto Komulainen 11-0-0100%3242
Kai Kulhoranta 11-0-0100%213223
Hanna-Kaisa Kärkkäinen 11-0-0100%5060
Jari Autio 11-0-0100%838848
Heli Perkiö 11-0-0100%414
Tapio Kalaja 11-0-0100%515
Aki Järvelä 42-0-050%10357
Jarmo Mänty 21-0-050%98125
Anna Hiltunen 21-0-050%3149
Jeroen van Craen 21-0-050%100191
Timo Sikanen 21-0-050%15491212
Janita Antti-Roiko 21-1-050%139
Kari Torppa 21-0-050%154298
Liisa Nummi 21-0-050%1590
Veikko Leinonen 21-0-050%996
Miia Salminen 21-1-050%448
Santtu Raitala 4014-7-835%43127
Kari Rosimo 31-0-033%-9125
Antti Ojanperä 31-1-133%-531
Tapani Salojensaari 31-0-033%76838
Markus Porokka 31-0-033%-10110
Mauri Jaara 164-1-125%67192
Veli-Pekka Toivanen 41-1-025%-18201
Tuomas Korvenoja 41-1-025%-25183
Jukka-Pekka Niskanen 41-0-025%55193
Juha Utala 102-0-220%-44232
Arto Laaksonen 51-0-120%120236
Miika Tenhunen 51-0-020%-27281
Arna Ruohomäki 51-0-020%153152
Mika Forss 51-1-120%-30100
Ari Moilanen 367-3-319%159151
Tuomas Pakkanen 224-2-218%83193
Pekka Korpi 112-1-018%-37237
Jani Peräsalo 61-0-017%147535
Antti Ala-Rantala 61-2-017%72272
Emma Väre 61-0-117%-41294
Henry Ala-Korpi 61-1-017%72338
Jorma Kontio 61-1-117%-45242
Teemu Okkolin 61-1-217%-42172
Mika Jauhola 61-1-117%-43150
Hannu Hietanen 254-1-316%17337
Tommi Kylliäinen 142-1-114%6327
Jani Ruotsalainen 71-3-014%151160
Seppo Markkula 71-1-014%-41643
Antti Tupamäki 71-1-014%-40216
Jukka-Pekka Kauhanen 71-0-114%-57149
Antti Teivainen 304-2-513%-156150
Markku Nieminen 81-0-013%-66245
Heikki Hietanen 81-0-013%40396
Olli Koivunen 182-1-311%-153240
Pertti Puikkonen 91-0-011%-58293
Jarmo Saarela 303-2-310%244397
Esa Holopainen 202-3-210%-53373
Tapio Perttunen 202-5-110%-116256
Harri Koivunen 101-3-010%-36188
Ville Pohjola 232-2-49%-171444
Veli-Erkki Paavola 121-1-08%-94215
Jukka Torvinen 262-3-38%-101309
Niko Jokela 292-4-47%-218308
Iikka Nurmonen 151-0-17%-90275
Juha Länsimäki 171-1-06%-141457
Henri Bollström 221-2-15%-205436
Hannu Torvinen 331-6-33%-313270
Panu Ahonen 130-3-00%-130508
Pekka Vehviläinen 100-0-20%-100259
Arto Hammar 100-2-10%-100109
Ilkka Korpi 100-0-00%-100367
Markku Hietanen 80-1-00%-80689
Ville Tonttila 80-1-10%-80374
Niko Riekkinen 70-2-00%-70364
Kari Venäläinen 70-1-00%-70605
Petteri Joki 60-0-10%-60240
Erkki-Pekka Mäkinen 60-1-00%-60225
Antti Veteläinen 60-1-00%-60617
Kari Alapekkala 60-0-00%-60233
Jere Kiveinen 60-0-10%-60376
Pasi Tikkala 50-0-10%-50330
Olli-Pekka Holopainen 50-0-10%-50299
Janne Räisänen 50-0-00%-50259
Tero Lahtinen 50-0-00%-50295
Mika Rintala 50-0-10%-50471
Victor Björkroth 50-0-00%-50647
Jarmo Savolainen 40-0-10%-40655
Antti Isomaa 40-0-00%-40848
Olavi Oja-Nisula 40-0-00%-40288
Kimmo Sundström 40-0-00%-401372
Markku Kuusela 40-0-10%-40508
Harri Kotilainen 40-0-00%-40696
Marko Heikari 40-0-00%-40475
Mikko Huttunen 40-0-00%-40475
Marko Hautamäki 40-0-00%-40293
Veera Vekola 40-0-20%-40575
Mika Seittu 40-0-00%-40218
Jorma Särkiniva 40-0-00%-40358
Tapani Jauhola 40-0-00%-40408
Oiva Käsnänen 40-0-00%-40721
Anssi Nurminen 30-0-10%-3098
Joni-Petteri Irri 30-0-10%-30952
Teemu Keskitalo 30-1-10%-30285
Aarne Ranta 30-0-00%-30620
Kimmo Määttänen 30-1-00%-30151
Markku Taskinen 30-1-10%-30125
Mika Taittonen 30-1-00%-30345
Peter Lindroos 30-0-00%-30267
Ville Piispanen 30-1-00%-30876
Jarkko Kervinen 30-0-10%-30176
Terho Rautiainen 30-0-00%-30156
Ari Hautala 30-0-00%-301238
Carolina Krokvik 30-0-00%-30668
Veli Nurminen 30-0-00%-30576
Mirva Janatuinen 30-1-10%-30171
Hannu Tikkala 30-0-10%-30979
Petri Myllymäki 20-0-00%-20342
Marjut Eero 20-0-00%-20205
Patri Filatoff 20-0-00%-20159
Ronja Salo 20-0-00%-20435
Sami Saarela 20-0-00%-20547
Henry Flink 20-0-00%-20803
Marko Pellinen 20-0-00%-20203
Jouni Kariniemi 20-0-10%-20509
Matti Juutila 20-0-00%-20763
Mikael Niva 20-0-00%-20706
Vesa Jokiniemi 20-0-00%-20528
Jorma Hannus 20-0-10%-20338
Petri Korpela 20-0-00%-201047
Mikko Karen 20-0-00%-20937
Jukka Mattila 20-0-00%-20381
Hanna Ranta 20-1-00%-20243
Janne Lukkari 20-0-00%-201602
Juha Alikoski 20-0-00%-20667
Tuomo Ojanperä 20-0-10%-20139
Esko Majala 20-1-10%-2035
Riku M Lindgren 20-0-00%-20372
Timo Tuominen 20-1-00%-20267
Harri Partanen 20-0-00%-20532
Jukka Kauppinen 20-0-10%-2087
Tapio Hoikka 20-1-00%-20138
Heikki Rytkönen 20-0-00%-20468
Henna Romsi 20-0-10%-20825
Mira Oksakari 20-0-10%-20448
Seppo Vaakanainen 20-0-10%-20187
Sami Vehviläinen 20-0-00%-20175
Markus Pulkkinen 20-0-10%-20286
Harri Sulku 20-0-00%-201421
Ville Herttua 20-0-00%-20433
Jaakko Jylhä 20-0-00%-20606
Mikko Jokiaho 20-0-00%-20373
Susanna Mäkinen 20-0-00%-202198
Olli Timonen 20-1-10%-20298
Risto Rauhala 20-0-00%-201302
Raija Saarinen 20-0-00%-20788
Olli Pekkarinen 20-0-00%-20571
Arto Kynnäs 20-0-00%-20663
Taisto Knuuti 20-0-00%-20656
Jari Nylund 20-0-00%-20232
Timo Salmela 20-0-00%-20181
Jukka Lievonen 20-0-00%-20202
Iivari Nurminen 20-0-00%-20544
Paula Keränen 20-0-10%-2096
Juha Jalonen 20-0-00%-20615
Sara Hautamäki 20-0-00%-20306
Sipi Erkkilä 20-0-00%-201306
Teemu Toroska 20-1-00%-20284
Juha Lyyski 20-0-00%-20402
Jyrki Filatoff 20-0-00%-20213
Reino Salmela 20-1-00%-2052
Janne Rauhala 20-1-00%-20234
Saana Hyvönen 20-0-00%-20388
Heikki Mikkonen 20-0-00%-2080
Juha Nurminen 20-0-00%-20684
Tero E Mäenpää 20-0-00%-20179
Marko Majaniemi 20-0-00%-20622
Susanna Visuri 20-0-10%-20425
Tommi Ala-Nikkola 20-0-10%-20565
Nelly-Janiika Korpikoski 20-0-00%-2046
Mikael Pitkänen 20-0-00%-201022
Tapio Torppa 20-0-00%-20640
Erkki Jänkälä 20-0-00%-20541
Keijo Hakala 20-0-00%-20561
Timo Väisänen 10-0-00%-1085
Karoliina Sinkkilä 10-1-00%-1051
Jouni Varamäki 10-1-00%-10444
Eveliina Talvensaari 10-0-00%-10330
Leif A Flink 10-0-10%-1058
Maria Kurttila 10-0-00%-10744
Kimmo Taipale 10-0-00%-10197
Jouni Yypänaho 10-0-00%-1070
Jarmo Hirvikoski 10-0-10%-10276
Antti Uusipulkamo 10-0-00%-101186
Jani Hartikainen 10-0-00%-10217
Esa Rintala 10-0-00%-10617
Kari Aikio 10-1-00%-10469
Markku Hautala 10-0-00%-101383
Jukka-Veli Pehkonen 10-0-00%-101337
Terno Grönstrand 10-0-00%-10749
Kaarlo A Palojärvi 10-0-00%-1024
Toni Granath 10-0-00%-1058
Heidi Kuossari 10-0-00%-10223
Tero Ahovuori 10-0-00%-10197
Timo Heiskanen 10-0-00%-102074
Kari Lehtonen 10-0-00%-10278
Anna Sulin 10-0-00%-10322
Henri Mäkinen 10-0-00%-10197
Anette Arnberg 10-0-00%-10388
Veera Leinonen 10-1-00%-10541
Marika Riihimäki 10-0-00%-10152
Jorma Huopana 10-0-00%-10309
Jari Kupiainen 10-0-00%-101140
Juho Ihamuotila 10-0-00%-10414
Mikko Jutila 10-0-00%-10701
Kaj Sundholm 10-0-00%-1081
Ida Peltovirta 10-0-00%-10230
Juha Sillanpää 10-0-00%-10415
Reino Hurme 10-0-00%-10474
Teppo Viskari 10-0-00%-10562
Iida Suutari 10-0-00%-10260
Jussi Miettinen 10-0-00%-1033
Jenna Jylkkä 10-0-00%-10376
Susanne Klemola 10-0-00%-10147
Elina Pakkanen 10-0-00%-1046
Peter Bonn 10-0-00%-10219
Mika Stenroth 10-0-00%-101333
Mikko Aro 10-0-00%-1098
Tanja Latomaa 10-0-00%-10244
Kari Savolainen 10-0-00%-1092
Ville Koivisto 10-0-00%-10374
Ilkka Korhonen 10-0-00%-101044
Juha-Matti Paavola 10-0-00%-1032
Giuseppe Pistone 10-0-00%-10268
Philippe Daugeard 10-0-10%-10216
Saara Eerola 10-0-00%-10483
Tarja Hälikkä 10-0-00%-10503
Heikki Karjula 10-0-00%-10755
Tino Paldan 10-0-00%-10167
Sami Tervo 10-0-00%-101629
Kauko Ketola 10-0-00%-10424
Ilmari Kettunen 10-0-00%-1053
Hannu-Pekka Korpi 10-0-00%-10186
Tuuli Kurkinen 10-0-10%-10241
Taru Ahola 10-0-10%-10249
Tapio Keskitalo 10-1-00%-10417
Pekka Honkanen 10-0-00%-1094
Jukka Karhulahti 10-0-00%-10528
Hannu Juntunen 10-0-00%-10584
Jukka Tenhu 10-0-00%-103071
Sami Koponen 10-0-00%-10155
Veikko Tolkkinen 10-0-00%-10296
Birger Åstrand 10-0-00%-10248
Teuvo Rantanen 10-1-00%-1026
Pekka A Ylitalo 10-0-10%-10561
Sanna Herkman 10-0-00%-10874
Kari Masalin 10-1-00%-1022
Pertti Niveri 10-1-00%-10167
Pauli Taiviola 10-0-00%-10199
Mikko Peränen 10-0-00%-10398
Laura Tainio 10-0-10%-10663
Mira Miettinen 10-0-00%-10173
Tommi Mattila 10-0-00%-10375
Pia-Maria Moilanen 10-0-00%-10265
Kimmo Kalliola 10-0-00%-10351
Tapio Kukkonen 10-0-00%-10303
Sami Nummi 10-0-00%-10136
Juhani Tapani 10-0-00%-101226
Jenny Ehrnsten 10-0-00%-10950
Jari Kinnunen 10-0-00%-10140
Jukka Heiskala 10-0-00%-10796
Antti Kinnunen 10-0-10%-10133
Jouni Heimala 10-0-00%-10110
Matti Nisonen 10-0-00%-10169
Riku Salminen 10-1-00%-1092
Aki Saikko 10-0-00%-10540
Olavi Koivisto 10-0-00%-10187
Eveliina Sarismala 10-0-00%-10106
Henry M Bollström 10-0-10%-10192
Petteri Kivelä 10-0-00%-10407
Allan Koivisto 10-0-00%-10202
Mauno Laurila 10-0-00%-10792
Martti Pellikka 10-0-00%-10371
Riku Lehtonen 10-0-00%-10151
Vesa Tenkanen 10-0-10%-10293
Rune Granqvist 10-0-00%-10358
Markku Torkko 10-0-00%-101344
Janne Levula 10-0-10%-10885
Rami Mäenpää 10-0-00%-101682
Tenho Grönstrand 10-0-00%-10627
Kimmo Pökkä 10-0-00%-10848
Joonas Forsman 10-0-00%-10187
Jouni Nummi 10-0-00%-10141
Niko Huuskola 10-0-00%-10518
Tomi Jääskeläinen 10-0-00%-10414
Juha Huhtanen 10-0-00%-101168
Jukka Halttunen 10-0-00%-10472
Manu Vanha-Rauvola 10-0-00%-10253
Tuija Nieminen 10-0-00%-10545
Netta Palonen 10-0-00%-10389
Valtteri Itkonen 10-0-00%-10877
Riia Laine 10-0-00%-10161
Heli Kantonen-Heikkilä 10-0-00%-10795
Toni Ripatti 10-0-00%-10530
Ari Viander 10-0-00%-10397
Janica Asula 10-0-00%-10280
Mikko Ojanperä 10-0-00%-1039
Martti Ropponen 10-0-00%-101603
Jere Hurme 10-0-00%-101488
Mikko Väisänen 10-0-00%-10228
Heikki Klemetti 10-0-00%-1044
Seija Laine 10-0-00%-101006
Tuomo Määttänen 10-0-00%-1043
Kati Paananen 10-0-00%-10129
Tomi Kitunen 10-0-00%-10577
Virpi Kuossari 10-0-00%-1047
Jenni Kaija 10-1-00%-1027
Veijo Lipponen 10-0-00%-10343
Risto Rouhiainen 10-0-00%-10326
Jorma Naumanen 10-0-10%-10154
Mika Pettersson 10-0-00%-101555
Aappo Kilvensalmi 10-0-00%-10226
Ari Karttunen 10-0-00%-1067
Simo Tuovinen 10-0-00%-10590
Laura Pulliainen 10-0-10%-10323
Petri Ahvenjärvi 10-0-00%-101594
Juho Oikarainen 10-0-00%-10320
Timo Niemelä 10-0-00%-10208
Ari Keränen 10-1-00%-1094
Santeri Oikarainen 10-0-00%-10119
Jussi Kivijärvi 10-1-00%-10164
Juha Ranta 10-0-00%-10476
Kari Ylismäki 10-0-00%-10242
Harri Rantala 10-0-00%-10481
Nea Leppänen 10-0-00%-101314
Kaisa Mikkola 10-0-00%-10322
Iina Palojärvi 10-0-10%-10347
Tuomas Karttunen 10-0-00%-101016
Markku Perätalo 10-0-00%-10275
Mikko Peitsaho 10-0-00%-10607
Jorma Tiilikainen 10-0-00%-10221
Aki Bly 10-0-00%-10487
Jussi Hautanen 10-0-00%-10441
Jaakko Honkonen 10-1-00%-10162
Ulla Koivisto 10-0-00%-10666
Hannu Kamppuri 10-0-00%-10805
Risto Leponiemi 10-0-00%-101610
Juha-Pekka Vilkman 10-0-00%-10364
Juha-Pekka Kavander 10-0-00%-10429
Juhani Heikkinen 10-0-00%-10309
Reijo Irri 10-0-00%-10247
Johanna Sianoja 10-0-00%-101306
Vilppu Laaksonen 10-0-00%-10123
Esa Ylilammi 10-0-00%-1098
Matti Lammela 10-0-10%-10159
Verna Sankari 10-0-00%-10166
Reetta Tervonen 10-0-00%-10422
Ossi Lindgren 10-0-00%-10349
Suvi Vaittinen 10-0-00%-10279
Heikki Laakkonen 10-0-00%-10324
Keijo Valta 10-0-00%-10263
Markus Dahlström 10-0-10%-1034
Onni Tuomela 10-0-00%-10428
Juhani Tuomela 10-0-00%-10194
Jan-Erik Hiltunen 10-0-00%-10127
Janne Karppinen 10-0-00%-1063
Ari Pikkarainen 10-0-00%-10153
Erkki Koivisto 10-0-10%-10476
Tiia Vehviläinen 10-1-00%-1057
Johan Hjelt 10-0-00%-10195
Siiri Mäkinen 10-0-00%-10255
Maija Fors 10-1-00%-10306

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki