Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 21.01.2020 - 27.01.2020 (203 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Victor Björkroth 22-0-0100%375198
Markku Punkari 11-0-0100%1929
Jonna Hottinen 11-0-0100%1626
Ari Karttunen 11-0-0100%2333
Tommi Kylliäinen 11-0-0100%117127
Juhani Harmoinen 11-0-0100%96106
Essi Seppälä 11-0-0100%106116
Janita Antti-Roiko 11-0-0100%2131
Timo Tuominen 11-0-0100%2737
Seppo Vaakanainen 11-0-0100%1828
Timo Keto 11-0-0100%866876
Ari Kotikulma 21-0-050%-521
Pekka Korpi 21-0-050%3347
Keijo Hakala 21-0-050%63263
Mikko Huttunen 21-0-050%30317
Erkki-Pekka Mäkinen 21-0-050%2860
Juha Utala 31-0-033%19355
Tapani Jauhola 31-0-033%-10225
Marko Heikari 31-0-033%19247
Ari Moilanen 267-3-227%8133
Iikka Nurmonen 82-1-025%-22171
Sami Vehviläinen 41-0-025%-4303
Giuseppe Pistone 41-0-025%11681
Jani Ruotsalainen 92-0-222%152177
Olli Koivunen 235-3-322%-381
Kari Alapekkala 51-1-120%-2867
Jukka-Pekka Kauhanen 51-1-020%41219
Arto Laaksonen 51-0-120%-3298
Ville Tonttila 51-0-120%660792
Peter Lindroos 61-1-317%129489
Niko Jokela 61-0-017%-20170
Hannu Hietanen 61-1-117%-19150
Henri Bollström 142-1-114%-71203
Kari Venäläinen 91-0-211%118424
Jarmo Saarela 293-1-310%-210235
Hannu Torvinen 232-5-09%-195164
Santtu Raitala 242-2-38%-139106
Tapio Perttunen 141-2-17%-110161
Seppo Markkula 141-2-27%-109327
Jukka Torvinen 151-2-17%74235
Esa Holopainen 151-1-27%-128405
Antti Teivainen 181-2-16%-145221
Jere Kiveinen 80-1-00%-80433
Teemu Keskitalo 70-0-10%-70729
Antti Ala-Rantala 70-0-00%-70553
Pertti Puikkonen 70-0-10%-70361
Teemu Okkolin 60-1-00%-60142
Mika Jauhola 60-1-00%-60640
Ville Pohjola 60-1-10%-60266
Arto Hammar 60-1-00%-60501
Veli-Erkki Paavola 50-2-00%-50346
Petteri Joki 50-1-00%-50320
Miika Tenhunen 50-0-00%-50315
Antti Tupamäki 50-0-20%-50152
Antti Veteläinen 50-0-10%-50253
Juha-Pekka Vilkman 40-0-00%-40533
Joni-Petteri Irri 40-1-00%-40332
Kari Rosimo 40-0-10%-40615
Heikki Mikkonen 40-0-00%-40107
Veli-Pekka Toivanen 40-1-00%-40195
Matti Nisonen 40-0-00%-40504
Tuomo Ojanperä 30-0-10%-30481
Jyrki Tammimetsä 30-1-00%-30167
Aarne Ranta 30-0-00%-30935
Pekka Vehviläinen 30-0-10%-30354
Timo Toiviainen 30-0-10%-30310
Esa Ylilammi 20-1-00%-20272
Jukka-Pekka Niskanen 20-0-00%-20444
Kenneth Danielsen 20-0-00%-20120
Kimi Pesonen 20-0-10%-20357
Niko Riekkinen 20-0-00%-2089
Toni Granath 20-0-10%-20404
Kimmo Määttänen 20-0-00%-20180
Markus Takaluoma 20-0-00%-20204
Juhani Tapani 20-0-00%-20847
Jorma Tiilikainen 20-1-00%-20463
Heini Koivusaari 20-0-00%-20498
Timo Heikkinen 20-1-00%-20306
Arna Ruohomäki 20-0-00%-20571
Martta Smura 20-0-10%-20196
Pertti Taskinen 20-1-00%-20328
Juha-Matti Paavola 20-0-00%-20127
Tero E Mäenpää 20-1-00%-20280
Timo Mäkäräinen 20-0-00%-2088
Kimmo Taipale 20-1-00%-20250
Kimmo Sundström 20-0-00%-20951
Oona Halme 20-0-00%-20244
Petteri Kivelä 20-1-00%-20423
Jouni Heimala 20-0-00%-20114
Jani Ripatti 20-0-10%-20137
Markus Dahlström 20-0-10%-2069
Juha Jalonen 20-1-00%-20245
Tomi Jääskeläinen 20-0-00%-20667
Jari Keväänranta 10-0-00%-10235
Esko Majala 10-0-00%-10384
Tapani Salojensaari 10-0-00%-10361
Erkki Kujansuu 10-0-00%-10361
Emma Väre 10-1-00%-10172
Samuli Innanen 10-0-10%-10276
Hanna Korhonen 10-0-00%-10363
Jouni Riikonen 10-0-00%-10841
Hannu Tikkala 10-0-00%-10138
Juha Pyhältö 10-1-00%-1042
Harri Vimpari 10-0-00%-10555
Matias Salo 10-0-10%-1024
Tuomo Rajala 10-0-00%-10436
Ilkka Tyynelä 10-0-00%-10145
Ann-Marie Kaattari 10-0-00%-10384
Jarkko Kervinen 10-0-10%-10208
Aki Lumme 10-0-00%-10181
Mika Kattelus 10-1-00%-1069
Paavo Lukkari 10-0-00%-1044
Kristian Lella 10-0-00%-10237
Mika Taittonen 10-0-00%-10248
Rami Mäenpää 10-0-10%-10705
Heikki Pellikka 10-1-00%-1017
Juha Rontu 10-1-00%-1070
Pasi Vaittinen 10-0-00%-10215
Kari Innanen 10-0-00%-1060
Tuuli Nöjd 10-0-00%-10266
Niko Kärnä 10-0-10%-10252
Ilkka Korpi 10-0-00%-10132
Manu Vanha-Rauvola 10-0-00%-10144
Jorma Ruokonen 10-0-00%-10983
Olli Timonen 10-0-00%-10210
Olavi Nisonen 10-0-10%-1057
Juho Ihamuotila 10-0-00%-1087
Heimo Hämäläinen 10-1-00%-10170
Mikko Valtonen 10-0-00%-10380
Jari Ruuskanen 10-0-00%-10333
Saku Mikkola 10-0-00%-101182
Henry M Bollström 10-0-00%-102185
Markus Porokka 10-0-00%-10191
Nora Palonen 10-0-00%-101417
Pasi Tikkala 10-0-00%-10510
Aki Saikko 10-0-00%-10600
Juhani Tuomela 10-0-00%-10252
Martti Pellikka 10-0-10%-1044
Riku M Lindgren 10-0-10%-10198
Jouni Nummi 10-0-00%-10264
Ronja Salo 10-0-00%-10894
Irina Sarin 10-0-00%-101738
Matti Paimander 10-0-00%-10447
Jyrki Filatoff 10-0-00%-1096
Tapio Katainen 10-0-00%-10313
Vesa Tenkanen 10-0-00%-10466
Alina Lehti 10-0-00%-10727
Heli Rainio 10-0-10%-10674
Aki Bly 10-1-00%-10204
Tommi Sundström 10-0-00%-10408
Mika Hietanen 10-0-00%-10335
Jenna Koivisto 10-0-00%-10599
Maria Virtanen 10-0-00%-10422
Pauli Tyrisevä 10-0-00%-10684
Kyösti Hagert 10-0-00%-10788
Raineri Puikkonen 10-1-00%-1023
Ville Korjus 10-1-00%-1018
Jukka Karhulahti 10-0-00%-10258
Ville Mikkanen 10-0-00%-10468
Vilja Kivinen 10-0-00%-101320
Riku Salminen 10-0-00%-10464
Eveliina Sarismala 10-0-00%-10177
Anna Sulin 10-0-00%-10130
Satu Likander 10-0-00%-10336
Mira Miettinen 10-0-00%-10295
Malin Kullberg 10-0-00%-1026
Pia-Maria Moilanen 10-0-00%-10162
Virpi Kuossari 10-1-00%-1094
Tapio Kukkonen 10-0-00%-10519
Jukka Lintula 10-0-10%-10569
Raila Järvi 10-0-00%-10681
Riina Rintanen 10-0-00%-101167
Iida Lantto 10-1-00%-10132
Heikki Laine 10-0-00%-10389
Matti Rehula 10-0-00%-10817
Marjut Eero 10-0-10%-101040
Jouni Törmänen 10-1-00%-1037
Jussi Miettinen 10-0-10%-1060
Antti Isomaa 10-0-00%-10171
Kari Ylismäki 10-0-10%-10231
Marjo Ek 10-0-00%-10626
Jorma Hannus 10-0-00%-10209
Veijo Suopanki 10-0-00%-10733
Pinja Sujala 10-0-00%-10119
Jani Hartikainen 10-0-10%-10111
Heikki Laakkonen 10-0-00%-10319
Maria Kurttila 10-0-10%-10140
Viivi Mattinen 10-0-00%-10190
Risto Leponiemi 10-0-00%-10190
Joonas Oikarainen 10-0-00%-10142
Pertti Niskanen 10-0-00%-1036
Pekka Honkanen 10-0-00%-10259
Mika Rintala 10-0-00%-1063
Jukka Lievonen 10-0-00%-101218
Carolina Krokvik 10-0-00%-101196
Veera Vekola 10-0-00%-10248
Saara Eerola 10-0-00%-1098
Noora Hirvimäki 10-0-00%-10626
Susanne Klemola 10-0-00%-10487
Anne-Mari Ollila 10-0-00%-101012
Minttu Ranta 10-0-00%-1049
Mervi Laurila 10-0-00%-1092
Olli-Pekka Salli 10-0-00%-10702

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki