Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 11.03.2020 - 17.03.2020 (268 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Virpi Kuossari 22-0-0100%1330675
Petri Korpela 11-0-0100%131141
Iida Lantto 11-0-0100%818
Valtteri Itkonen 11-0-0100%353363
Tapani Jauhola 11-0-0100%304314
Kari Venäläinen 32-0-067%120430
Mika Jauhola 42-0-150%26163
Hannu Tikkala 42-0-050%658341
Tapio Kalaja 21-0-050%52143
Ari Keränen 21-1-050%635
Jarmo Savolainen 21-0-050%64362
Jani Suonperä 21-0-150%-2165
Marko Hakkarainen 62-1-033%153120
Antti Tupamäki 31-0-033%-17359
Tommi Kylliäinen 72-1-029%169256
Jukka-Pekka Niskanen 72-1-029%85195
Jukka-Pekka Kauhanen 72-1-129%2190
Jani Hartikainen 41-0-025%-13324
Antti Veteläinen 41-0-025%74251
Peter Lindroos 41-1-025%651479
Pekka Vehviläinen 41-0-025%53233
Janne Räisänen 41-2-025%0234
Antti Teivainen 133-4-123%-47113
Jukka Torvinen 143-1-321%442265
Ari Moilanen 194-4-221%-19165
Iikka Nurmonen 102-0-220%-68233
Santtu Raitala 316-2-319%-92155
Hannu Torvinen 214-0-319%-109237
Mauri Jaara 173-4-118%17165
Niko Jokela 183-4-117%-51220
Kari Alapekkala 61-2-117%-43127
Pekka Korpi 71-0-214%-17266
Henri Bollström 71-0-214%29118
Seppo Markkula 81-0-113%-63238
Petteri Joki 81-0-113%-34184
Tuomas Pakkanen 91-0-011%-36179
Esa Holopainen 101-1-110%-47195
Hannu Hietanen 141-3-37%-104129
Tapio Perttunen 151-2-27%-134182
Ville Pohjola 161-2-36%-31193
Olli Koivunen 170-2-10%-170172
Jarmo Saarela 120-0-10%-120375
Ville Tonttila 80-2-10%-80444
Jere Kiveinen 70-0-10%-70520
Jani Ruotsalainen 60-2-00%-60140
Heikki Mikkonen 60-0-00%-60268
Joni-Petteri Irri 60-1-00%-60345
Aarne Ranta 60-1-00%-60380
Toni Granath 60-0-00%-60317
Jorma Särkiniva 60-0-00%-60469
Juha Utala 60-0-00%-60284
Kari Rosimo 50-0-00%-50415
Sami Vehviläinen 50-1-10%-50258
Arto Hammar 50-1-00%-50360
Juha-Matti Paavola 50-0-00%-50370
Juha Länsimäki 50-0-10%-50111
Veli-Erkki Paavola 50-1-00%-50375
Marko Hautamäki 40-0-10%-40495
Harri Kotilainen 40-0-00%-4096
Teemu Okkolin 40-1-00%-40408
Markku Hietanen 40-1-00%-40357
Keijo Hakala 40-0-00%-40831
Miika Tenhunen 40-0-00%-40261
Kari Lehtonen 30-2-00%-30306
Jonny Länsimäki 30-0-00%-30492
Ilkka Korpi 30-0-00%-30671
Maria Kurttila 30-0-10%-30299
Antti Ala-Rantala 30-0-00%-30568
Mika Rintala 30-1-10%-30596
Terho Rautiainen 30-1-20%-30218
Mika Forss 30-1-00%-30310
Arto Laaksonen 30-0-00%-30289
Olli-Pekka Holopainen 30-0-00%-30389
Janita Antti-Roiko 30-0-00%-30363
Erkki-Pekka Mäkinen 30-0-00%-30475
Markus Porokka 30-0-10%-30600
Jarkko Kervinen 30-0-00%-30407
Riku M Lindgren 30-0-00%-30157
Emma Väre 30-0-00%-30483
Kimmo Määttänen 30-0-10%-30801
Kim Åkerlund 30-1-00%-30178
Petri Myllymäki 20-0-00%-20666
Ville Koivisto 20-0-00%-20553
Malin Kullberg 20-0-00%-20383
Maija Fors 20-0-00%-20333
Hanna Ranta 20-0-00%-20673
Niko Riekkinen 20-0-10%-20765
Ville Nisonen 20-0-00%-20236
Jouko Tarvainen 20-1-00%-20197
Hannu Kamppuri 20-0-00%-20250
Hannu-Pekka Korpi 20-0-00%-20556
Pasi Tikkala 20-0-00%-20515
Suvi Vaittinen 20-0-00%-20591
Juhani Tapani 20-0-00%-20489
Henry Ala-Korpi 20-0-00%-20543
Susanna Mäkinen 20-0-00%-20592
Victor Björkroth 20-0-00%-20427
Kimmo Sundström 20-0-00%-20322
Timo Toiviainen 20-0-00%-201245
Mikko Jutila 20-0-10%-20942
Anna Sulin 20-0-10%-20350
Jukka Lievonen 20-0-10%-20505
Marko Heikari 20-0-00%-20246
Birgitta Lappeteläinen 20-0-00%-20102
Taru Ahola 20-0-00%-201381
Pia-Maria Moilanen 20-0-00%-2092
Mikael Östman 20-0-00%-20361
Risto Väre 20-0-00%-20367
Heidi Kuossari 20-1-00%-20179
Pertti Niveri 20-0-00%-20404
Ronja Salo 20-0-00%-20858
Markus Pulkkinen 20-0-00%-20144
Teemu Keskitalo 20-0-00%-20363
Tero Lahtinen 20-0-00%-20223
Jukka Kauppinen 20-0-10%-20130
Mikko Huttunen 20-0-20%-20167
Anssi Nurminen 20-0-00%-20627
Heli Kantonen-Heikkilä 20-0-00%-201397
Henna Romsi 20-0-10%-20142
Katariina Palomäki 20-1-00%-20448
Harri Vimpari 20-0-00%-20342
Markus Dahlström 20-0-10%-2070
Mikael Niva 20-0-00%-20380
Esko Majala 20-0-00%-20301
Markku Ranta 20-0-00%-20373
Martti Pellikka 20-0-10%-2035
Jeroen van Craen 10-0-10%-10135
Olli Innanen 10-0-00%-10786
Eero Laitinen 10-0-00%-10116
Jukka Heiskala 10-0-00%-10374
Ilkka Tyynelä 10-0-00%-10670
Aino Romsi 10-0-00%-10778
Marika Parviainen 10-0-00%-10221
Juho Oikarainen 10-0-00%-10773
Jonne Niemelä 10-0-10%-10153
Timo Niemelä 10-1-00%-10336
Juha Ranta 10-0-00%-10460
Ann-Marie Kaattari 10-0-00%-10184
Jarmo Mänty 10-0-10%-10113
Sari Vesala 10-0-00%-10120
Pinja Sujala 10-0-00%-10483
Juha Luusuaniemi 10-0-00%-10644
Reino Salmela 10-0-00%-1015
Ville Ranta 10-0-00%-10566
Mikko Miettinen 10-0-00%-102637
Simo Tuovinen 10-0-00%-10232
Ari Hautala 10-0-00%-101428
Pasi Silvennoinen 10-0-00%-10121
Juhani Tuomela 10-0-00%-10720
Anssi Hirvonen 10-0-00%-10540
Tuuli Nöjd 10-0-00%-10345
Sanna Riikonen 10-0-00%-10392
Jarmo Villanen 10-1-00%-10272
Jukka Lintula 10-0-00%-103299
Jorma Huopana 10-0-00%-10695
Ville Herttua 10-0-00%-101032
Patri Filatoff 10-1-00%-10582
Matti Paimander 10-0-00%-10978
Allan Koivisto 10-0-00%-10203
Martta Smura 10-0-10%-10628
Mika Seittu 10-0-00%-10803
Aimo Viitanen 10-0-00%-10178
Ari Viander 10-0-00%-10200
Henri Pehkonen 10-1-00%-10147
Taisto Knuuti 10-0-00%-10771
Jenni Koskela 10-0-00%-10290
Kari P. Pulliainen 10-0-00%-10347
Harri Partanen 10-0-00%-101703
Seppo Vaakanainen 10-0-00%-10252
Heimo Hämäläinen 10-0-00%-10908
Ilpo Holopainen 10-0-00%-1080
Eini Nevalainen 10-0-00%-10718
Miia Myllymäki 10-0-00%-10900
Liisa Lanki 10-0-00%-1015
Paula Keränen 10-1-00%-10259
Timo Korvenheimo 10-0-00%-10123
Jari Nylund 10-0-00%-10387
Saara Eerola 10-0-00%-10167
Aarne Schwartz 10-0-00%-101882
Heikki Laakkonen 10-0-00%-1060
Pirita Lukkari 10-0-00%-10112
Pauli Tyrisevä 10-0-00%-10131
Jouni Varamäki 10-0-00%-10492
Arto Komulainen 10-0-00%-10110
Pertti Niskanen 10-0-10%-1045
Martti Aikio 10-0-00%-10282
Hannu Tonteri 10-0-00%-10359
Timo Tuominen 10-0-00%-10103
Juha-Pekka Vilkman 10-0-10%-1076
Jorma Tiilikainen 10-0-00%-10445
Timo Väisänen 10-0-00%-10249
Mikko S Laitinen 10-0-00%-10477
Maarit Takalo 10-0-00%-10652
Tapio Torppa 10-0-00%-10918
Ville Grönstrand 10-1-00%-10177
Henry M Bollström 10-0-00%-10492
Jouko Inkala 10-0-00%-10203
Kari Puosi 10-0-00%-10451
Hannu Lähteenmäki 10-0-00%-10345
Rami Kangas 10-0-00%-10356
Timo Heikkinen 10-0-00%-10278
Mika Taittonen 10-0-00%-10148
Riina Rekilä 10-0-10%-10220
Heini Koivusaari 10-0-00%-10516
Riku Salminen 10-0-00%-101591
Tomi Jääskeläinen 10-0-00%-10597
Jari Autio 10-0-00%-10525
Jorma Ruokonen 10-0-00%-10339
Arto Salmi 10-0-00%-1072
Henri Mäkinen 10-0-00%-10173
Miia Salminen 10-0-10%-10224
Timo Leivo 10-0-00%-10274
Pertti Puikkonen 10-0-00%-10636
Ari Kotikulma 10-0-00%-1020
Risto Leponiemi 10-0-00%-10619
Joni Irri 10-0-00%-1090
Kenneth Granqvist 10-1-00%-10429
Elisa Tuominen 10-0-00%-10625
Eveliina Hallapuro 10-0-00%-10662
Jonna Kangas 10-0-00%-101875
Jenni Kaija 10-0-00%-1032
Heli Perkiö 10-0-00%-10865
Seija Laine 10-0-00%-10296
Miisa Pulkkanen 10-0-10%-10304
Tommi Sundström 10-0-00%-10250
Kimmo Kortesato 10-0-00%-10422
Liisa Nummi 10-0-00%-10742
Hanna Korhonen 10-0-00%-10112
Marjukka Iltanen 10-1-00%-10114
Yrjö Rintakoski 10-0-00%-101305
Sami Saarela 10-0-10%-10283
Kenneth Danielsen 10-0-00%-10661
Juha Kurhela 10-0-00%-10428
Mirva Janatuinen 10-0-00%-10507
Jenny Engfors 10-0-00%-1079
Timo Stenman 10-0-00%-10374
Terno Grönstrand 10-0-00%-10133
Jani Peräsalo 10-0-00%-10140
Toni Salo 10-0-00%-10301
Jaakko Jylhä 10-0-00%-10986
Manu Taittonen 10-0-00%-10361
Noora Hirvimäki 10-0-00%-10689
Anne-Mari Ollila 10-0-00%-10113
Reeta Ylitalo 10-0-00%-10158
Pinja Puustinen 10-0-00%-101256
Jukka-Veli Pehkonen 10-0-00%-10889
Rainer Tuuliainen 10-0-00%-10708
Jorma Rantakeisu 10-0-00%-10296
Veli Nurminen 10-0-00%-10460
Jukka Karhulahti 10-0-00%-10606
Kati Särkelä 10-0-00%-10408
Timo Mäkäräinen 10-0-00%-10246
Veli-Pekka Toivanen 10-0-00%-10208
Kari Torppa 10-0-00%-10582
Pauli Jylhä 10-0-00%-10905
Rune Granqvist 10-0-00%-10580
Juha Alikoski 10-0-00%-10491
Marko Pellinen 10-0-00%-10491
Minttu Ranta 10-1-00%-10106
Susanne Klemola 10-0-00%-10134
Jussi Hautanen 10-0-00%-10421
Erica Guldhag 10-0-00%-10151
Kari Ylismäki 10-0-10%-10158
Markus Takaluoma 10-0-00%-10375
Risto Rauhala 10-0-00%-10400
Carolina Krokvik 10-0-00%-10408
Jari Kupiainen 10-0-00%-101080
Juha Nurminen 10-0-00%-10143

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki