Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 26.09.2020 - 02.10.2020 (335 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Elina Miettunen 11-0-0100%1323
Antti Veteläinen 11-0-0100%5565
Tuomas Vasala 11-0-0100%8393
Johan Hjelt 11-0-0100%414
Tuomas Korvenoja 11-0-0100%5060
Kimmo Pökkä 11-0-0100%2737
Hannu Lindström 11-0-0100%7787
Raimo Sinjoi 11-0-0100%117127
Santeri Oikarainen 11-0-0100%6878
Martti Pellikka 11-0-0100%1727
Kaj Sundholm 11-0-0100%167177
Seppo Heinonen 11-0-0100%414
Jukka-Pekka Kauhanen 63-0-150%240211
Kimmo Määttänen 42-0-150%204139
Teemu Okkolin 21-0-050%1762
Janne Lukkari 21-0-050%-240
Tapio Kalaja 21-0-050%3640
Heikki Laakkonen 21-0-050%8587
Janita Antti-Roiko 21-0-050%444
Jorma Tiilikainen 21-0-050%311019
Olli Koivunen 52-0-040%34138
Janne Räisänen 62-0-133%-8185
Arto Hammar 31-1-033%0502
Tapani Salojensaari 31-1-033%46729
Heli Perkiö 31-0-133%50102
Maria Kurttila 31-0-033%-10288
Elina Pakkanen 31-0-133%-2196
Henry Ala-Korpi 31-0-033%-4455
Marko Känsälä 31-0-033%77302
Petteri Joki 72-1-129%-5142
Esa Holopainen 195-2-326%-27141
Juha Kurhela 41-1-025%-2147
Kimmo Kärkkäinen 41-1-025%76169
Santtu Raitala 256-5-524%-7593
Tuomas Pakkanen 133-1-023%21119
Iikka Nurmonen 102-0-120%99195
Veera Vekola 51-0-020%-1195
Heikki Hietanen 112-0-018%569229
Antti Teivainen 173-0-418%-57211
Tapio Perttunen 173-1-118%-94196
Ville Pohjola 173-5-318%7149
Keijo Hakala 61-0-017%23371
Niko Jokela 193-2-316%-51162
Hannu Hietanen 213-2-114%-105101
Antti Tupamäki 71-1-114%170327
Ville Tonttila 71-1-214%191497
Mauno Laurila 81-1-013%-41290
Jani Ruotsalainen 182-4-111%-134152
Arto Laaksonen 91-1-111%-1339
Mauri Jaara 101-1-210%-50102
Jukka Torvinen 101-2-110%-28374
Veli-Erkki Paavola 121-2-18%-65219
Antti Ala-Rantala 131-1-38%-91137
Jarmo Saarela 131-1-18%-88266
Panu Ahonen 141-5-27%-101173
Henri Bollström 221-1-25%-207187
Hannu Torvinen 251-1-34%-231266
Juha Länsimäki 120-3-20%-120189
Sami Vehviläinen 110-0-10%-110350
Mika Jauhola 100-1-20%-100248
Pekka Vehviläinen 100-1-10%-100261
Ari Moilanen 100-1-00%-100330
Tero Lahtinen 90-2-00%-90181
Markku Hietanen 90-0-10%-90321
Victor Björkroth 70-1-00%-70735
Jukka-Pekka Niskanen 70-0-10%-70214
Veli-Pekka Toivanen 60-4-00%-60117
Kari Alapekkala 60-0-00%-60233
Antti Ripatti 50-0-20%-50438
Marko Heikari 50-1-00%-50494
Ville Koivisto 50-0-00%-50165
Juha Utala 50-1-30%-50165
Veli Nurminen 50-0-00%-50568
Henry M Bollström 40-1-00%-40160
Niko Riekkinen 40-1-10%-40359
Tommi Kylliäinen 40-0-10%-40251
Jarkko Kervinen 40-0-00%-4070
Susanne Klemola 40-0-10%-40271
Jani Hartikainen 40-0-00%-40624
Juha-Matti Paavola 40-0-20%-40201
Timo Toiviainen 40-0-00%-40396
Teemu Keskitalo 40-0-00%-40413
Ville Mikkanen 40-1-00%-40503
Olavi Oja-Nisula 40-0-00%-40451
Jonny Länsimäki 40-2-00%-4075
Timo Tuominen 40-0-00%-40114
Jorma Hannus 30-0-00%-30427
Jani Peräsalo 30-0-00%-30877
Mikko Karen 30-0-00%-30202
Vesa Jokiniemi 30-0-00%-30601
Markus Porokka 30-0-10%-30247
Tapani Jauhola 30-0-00%-30889
Toni Granath 30-0-00%-30342
Juho Ihamuotila 30-1-00%-30125
Aki Järvelä 30-1-10%-30247
Pertti Puikkonen 30-0-10%-30514
Juha-Pekka Laurila 30-0-00%-30665
Olli-Pekka Holopainen 30-0-00%-30393
Asko Hyvönen 30-0-00%-30201
Minttu Mäkinen 30-0-10%-30201
Olavi Nisonen 30-0-00%-3071
Tapio Hoikka 30-0-00%-30335
Arto Komulainen 20-0-10%-20127
Jani Suonperä 20-0-00%-20148
Mikko Jääskeläinen 20-0-00%-20201
Paula Räsänen 20-0-00%-20517
Aarne Ranta 20-0-00%-20412
Martti Aikio 20-0-00%-20132
Pasi Vaittinen 20-1-00%-20292
Arna Ruohomäki 20-0-00%-20484
Taru Ahola 20-1-00%-20387
Taisto Knuuti 20-0-00%-20398
Toni Ripatti 20-0-10%-20317
Jonna Kurhela 20-0-00%-201179
Kati Kaikkonen 20-0-00%-20271
Hannu Korpi 20-0-00%-2040
Marko Pellinen 20-0-00%-20497
Jouni Heimala 20-0-00%-203995
Lasse Huttunen 20-0-00%-20510
Jorma Särkiniva 20-0-00%-20260
Timo Gardemeister 20-1-00%-20638
Aki Saikko 20-0-00%-20268
Henna Romsi 20-0-00%-20239
Hanna Ranta 20-0-00%-20187
Jani Huusko 20-0-10%-20875
Mikko Särkelä 20-0-00%-20607
Seppo Vaakanainen 20-0-00%-20232
Jenny Engfors 20-1-00%-20252
Kimmo Taipale 20-0-00%-20451
Kari Rosimo 20-0-00%-20428
Markku Hautala 20-0-00%-20743
Seppo Markkula 20-0-10%-2070
Hannu Tikkala 20-0-00%-20948
Mika Rintala 20-0-00%-2064
Pertti Niveri 20-0-00%-20432
Juha Jalonen 20-0-00%-20384
Marko Hautamäki 20-1-00%-20272
Matti Juutila 20-0-00%-20244
Ari-Pekka Tuisku 20-0-00%-201014
Pasi Tikkala 20-0-10%-20683
Isto Kuisma 20-1-00%-20189
Kari Venäläinen 20-0-00%-2078
Tarmo Saarinen 20-0-00%-20322
Ilkka Korpi 20-0-00%-20285
Jouni Varamäki 20-0-00%-20714
Tero E Mäenpää 20-0-20%-20294
Juha Alikoski 10-0-00%-10320
Jouni Yypänaho 10-0-00%-10240
Jenna Jylkkä 10-0-00%-10600
Olli Timonen 10-0-00%-10214
Harri Partanen 10-0-00%-10509
Jouko Joensuu 10-0-10%-1034
Rauno Leskinen 10-0-10%-10135
Pentti Pääkkönen 10-0-00%-10394
Tapani Hautala 10-0-00%-10937
Ville Ranta 10-0-00%-10180
Jarno Nykänen 10-0-00%-10283
Mika Tuomela 10-0-00%-10653
Markku Taskinen 10-0-00%-10733
Heikki Rytkönen 10-0-00%-10351
Heikki Pellikka 10-1-00%-1018
Reetta Tervonen 10-0-00%-10724
Antti Uusipulkamo 10-0-00%-10112
Ismo Kauhanen 10-0-00%-10298
Onni Tuomela 10-0-00%-10452
Milla Markkanen 10-0-00%-10794
Henry Lindström 10-0-10%-10263
Tero Makkonen 10-0-00%-10409
Mikko Miettinen 10-0-00%-10224
Mirva Janatuinen 10-1-00%-10350
Pentti Argillander 10-0-00%-1071
Kari Torppa 10-0-10%-10205
Juha-Pekka Vilkman 10-1-00%-10692
Mika Seittu 10-0-00%-10311
Markku Larronmaa 10-0-00%-10270
Vesa Vehviläinen 10-0-00%-10185
Jan-Erik Hiltunen 10-0-00%-101353
Jyri Puusaari 10-0-10%-10489
Ilpo Holopainen 10-0-00%-10631
Ahti Antti-Roiko 10-0-00%-1054
Pertti Taskinen 10-0-00%-10192
Jouko Tarvainen 10-0-00%-1044
Jari Heinonen 10-0-00%-10237
Tapio Torppa 10-0-00%-10122
Ari Eronen 10-0-00%-10896
Keijo Halmesmäki 10-0-00%-10698
Mika Stenroth 10-0-00%-10544
Miika Tenhunen 10-0-00%-10692
Henri Pehkonen 10-0-00%-10115
Matti Tuomi 10-0-00%-10147
Timo Heiskanen 10-0-00%-106468
Keijo Valta 10-0-00%-10550
Teuvo Isokääntä 10-0-00%-10134
Kaisu Kinnunen 10-0-10%-10103
Riku Lehtonen 10-0-00%-10318
Juha Nurminen 10-0-00%-101174
Mikko Pitkänen 10-0-00%-10794
Pekka Mikkonen 10-0-00%-10212
Pasi Hytönen 10-0-00%-10357
Henrik Löfbacka 10-0-00%-10151
Ville Piispanen 10-0-00%-1047
Laura Pulliainen 10-0-00%-10472
Jouni Vainio 10-0-10%-10111
Reino Sinjoi 10-0-00%-101228
Antti Turunen 10-0-00%-10448
Juhani Tapani 10-0-00%-101081
Kristian Lella 10-0-00%-101206
Jyrki Tammimetsä 10-0-00%-10405
Antti Ruokonen 10-0-00%-10507
Risto Väre 10-0-00%-10184
Kalevi Korkiakangas 10-1-00%-10320
Anssi Nurminen 10-0-00%-10614
Santeri Juutinen 10-0-00%-10133
Jari Huusko 10-0-00%-10512
Antti Ristola 10-0-10%-10138
Ilkka Pyysalo 10-0-00%-10224
Esa Turunen 10-0-00%-10286
Timo Holopainen 10-0-00%-10260
Tia Nurmilaukas 10-0-00%-10440
Matti Grönmark 10-0-00%-10190
Riku Rikala 10-0-00%-10456
Timo Sikanen 10-0-00%-101039
Emma Väre 10-0-00%-10228
Janne Haapiainen 10-0-00%-10359
Timo Heikkinen 10-0-00%-10225
Minna Pekonen 10-0-00%-101136
Jorma Liimatainen 10-0-00%-104263
Salla Lindgren 10-0-00%-101311
Pasi Peltonen 10-0-00%-10814
Terho Rautiainen 10-0-00%-10422
Katja Salminen 10-0-00%-10369
Maija Fors 10-0-00%-101211
Kimi Pesonen 10-0-00%-101068
Iivari Nurminen 10-0-00%-10236
Mika Taittonen 10-1-00%-1075
Vilja Kivinen 10-0-00%-101039
Teemu Jurvanen 10-1-00%-1043
Juha Launonen 10-0-00%-10400
Marko Majaniemi 10-0-00%-10493
Matti Louko 10-1-00%-1083
Janne Länsimäki 10-0-00%-10563
Timo Holkko 10-0-00%-10368
Minna Peltonen 10-0-00%-10330
Jaakko Santala 10-0-00%-1079
Hannu Heimovirta 10-0-00%-10638
Kim Åkerlund 10-0-00%-10303
Kari Talasmäki 10-0-00%-10119
Mika Kattelus 10-0-00%-10176
Janne Levula 10-0-00%-10595
Reino Salmela 10-0-00%-10364
Esa Hakkarainen 10-0-00%-10201
Stefan Westerlund 10-0-00%-1056
Ari-Jukka Lehtimäki 10-0-00%-10347
Teuvo Rantanen 10-0-00%-10138
Jari Kinnunen 10-0-00%-10685
Petteri Kivelä 10-0-00%-10541
Petri Ripatti 10-0-00%-10605
Pauli Tyrisevä 10-0-00%-10169
Mika Hävölä 10-0-00%-10601
Janne Rauhala 10-0-00%-10218
Kimmo Jakobsson 10-0-00%-10424
Aleksi Uosukainen 10-0-00%-10240
Juhani Virkkunen 10-0-00%-10451
Tommi Ala-Nikkola 10-0-00%-10182
Rami Mäenpää 10-0-00%-10230
Risto Rauhala 10-0-00%-10171
Ilkka Martikainen 10-0-00%-10398
Jarkko Lehtikangas 10-0-00%-10197
Esko Rauhala 10-0-00%-10350
Anette Antti-Roiko 10-0-00%-1062
Juha Ranta 10-0-00%-10385
Carolina Krokvik 10-0-00%-10524
Paavo Lukkari 10-1-00%-10225
Riku M Lindgren 10-0-00%-10300
Ville Nisonen 10-0-00%-10569
Marika Parviainen 10-0-00%-1067
Jukka Siipola 10-0-00%-10200
Rune Granqvist 10-0-00%-10569
Markku Ranta 10-0-00%-10344
Katri Mikkola 10-0-00%-10475
Anniina Alamäki 10-0-00%-10907
Jenni Koskela 10-1-00%-1080
Nelly-Janiika Korpikoski 10-0-00%-1029
Jenni Kaija 10-0-00%-1094
Eetu Salmi 10-0-00%-10175
Henna-Riikka Puolakka 10-0-00%-10445
Noora Hirvimäki 10-0-00%-10312
Marjut Eero 10-0-00%-10191
Rauno Oikarainen 10-0-00%-10137
Jarmo Mänty 10-0-00%-101092
Hemmi Salminen 10-0-00%-101092
Maarit Takalo 10-0-10%-10242
Markku Kuusela 10-0-00%-10215
Ossi Lindgren 10-0-00%-1025
Martti Karjalainen 10-0-00%-1058
Jouni Kariniemi 10-0-00%-10676
Kari Kenttä 10-0-00%-10375
Jorma Rantakeisu 10-0-00%-10451
Harri Vimpari 10-1-00%-10100
Juulia Mustonen 10-0-00%-10157
Giuseppe Pistone 10-1-00%-10167
Mikael Palm 10-0-00%-102106
Teemu Kananen 10-0-00%-102106
Jonna Hottinen 10-1-00%-1019
Mikael Pitkänen 10-0-00%-10622
Markus Huttunen 10-0-00%-10221
Kalevi Punkki 10-0-00%-10100
Raija Saarinen 10-0-00%-101087
Jukka Mattila 10-0-00%-10567
Mikko Mäkelä 10-0-00%-10368
Oiva Käsnänen 10-0-00%-101084
Yrjö Rintakoski 10-0-00%-101820
Jarmo Savolainen 10-0-00%-101284
Jukka Lintula 10-0-00%-1092
Taneli Säde 10-0-00%-10916
Juha-Pekka Hanhimäki 10-0-00%-1084
Jelena Tsezaks 10-0-00%-10722
Pekka Korpi 10-0-00%-1079
Matti Rehula 10-0-00%-10521
Erkki Koivisto 10-0-00%-10275
Lotta Närhinen 10-0-10%-10660
Hanna Korhonen 10-0-00%-10306
Karoliina Sinkkilä 10-0-00%-10120
Hanna-Kaisa Kärkkäinen 10-0-00%-10204
Viivi Mattinen 10-0-00%-10204
Mira Miettinen 10-0-00%-10612
Eveliina Sarismala 10-0-00%-10276
Noora Kivimaa 10-0-00%-101716
Saara Mäkinen 10-0-00%-1097
Jouni Nummi 10-0-00%-10930
Tapio Levänen 10-0-00%-102977
Miia Salminen 10-0-00%-10303
Anssi Niininen 10-0-00%-10388
Marko Rautiainen 10-0-00%-10162
Patri Filatoff 10-0-00%-101699

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki