Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 20.02.2020 - 26.02.2020 (160 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Jenni Koskela 11-0-0100%4656
Tino Paldan 11-0-0100%136146
Jonna Hottinen 11-0-0100%1626
Marko Hakkarainen 21-0-050%897
Markku Hietanen 21-0-150%294
Birgitta Lappeteläinen 21-0-050%4166
Veli-Pekka Toivanen 31-0-033%83360
Heikki Mikkonen 31-0-033%-1164
Iikka Nurmonen 103-1-030%-42120
Tero Lahtinen 72-0-029%232187
Henri Bollström 195-2-126%0120
Joni-Petteri Irri 41-1-125%48136
Juha Utala 41-0-125%7219
Jani Ruotsalainen 174-4-124%139203
Seppo Markkula 102-0-020%-25230
Jukka Torvinen 51-0-120%-23291
Antti Teivainen 163-2-019%-70200
Olli Koivunen 173-3-018%-46106
Marko Heikari 61-1-017%28241
Santtu Raitala 193-3-116%743157
Niko Jokela 71-0-014%189409
Pekka Vehviläinen 71-0-014%71453
Jani Hartikainen 71-0-114%-11364
Hannu Hietanen 81-0-213%69324
Harri Kotilainen 81-1-013%-47323
Esa Holopainen 182-1-211%-42210
Jarmo Saarela 182-2-011%-123266
Tommi Kylliäinen 91-3-111%99224
Hannu Torvinen 222-3-99%39106
Ari Moilanen 241-5-24%-124141
Jukka-Pekka Kauhanen 130-1-20%-130188
Janne Räisänen 90-1-40%-90245
Ville Tonttila 60-2-10%-60476
Tapio Perttunen 60-1-00%-60385
Pasi Tikkala 50-0-10%-50272
Teemu Okkolin 50-1-00%-50253
Niko Riekkinen 50-0-10%-50513
Peter Lindroos 50-0-00%-50479
Arto Laaksonen 50-0-00%-50351
Tero E Mäenpää 40-0-00%-40458
Arto Hammar 40-0-00%-40258
Miika Tenhunen 40-0-00%-40352
Ville Mikkanen 40-1-00%-40371
Erkki-Pekka Mäkinen 40-0-00%-4093
Antti Tupamäki 40-0-00%-40217
Jere Kiveinen 40-0-10%-40267
Markku Taskinen 30-0-00%-30510
Jani Ripatti 30-1-10%-30391
Jonny Länsimäki 30-0-10%-30220
Ilkka Korpi 30-0-00%-30427
Pertti Puikkonen 30-0-10%-30448
Henri Pehkonen 30-0-00%-30459
Jouko Tarvainen 30-0-00%-30123
Jarkko Kervinen 30-0-00%-30199
Markus Pulkkinen 20-0-00%-20715
Janita Antti-Roiko 20-0-10%-2068
Kimmo Sundström 20-0-00%-20482
Anette Antti-Roiko 20-1-10%-2075
Keijo Hakala 20-0-10%-20180
Paavo Lukkari 20-0-00%-20188
Pasi Vaittinen 20-0-00%-2090
Jussi Hautanen 20-0-00%-20871
Jari Kinnunen 20-0-00%-2033
Juha Länsimäki 20-0-00%-20525
Kari Venäläinen 20-1-10%-20182
Hannu Tikkala 20-0-00%-20574
Antti Ala-Rantala 20-0-10%-20104
Ville Grönstrand 20-0-20%-20182
Riku M Lindgren 20-0-00%-20266
Olli-Pekka Holopainen 20-0-00%-20713
Hannu Kamppuri 20-0-10%-20247
Jorma Ruokonen 20-0-00%-20455
Hannu Tonteri 20-0-00%-201653
Kimmo Pukarinen 20-0-00%-20290
Pertti Niveri 20-1-00%-20300
Toni Ripatti 20-0-00%-20957
Juha-Matti Paavola 20-1-00%-20154
Jarmo Savolainen 20-0-00%-20519
Martta Smura 10-0-00%-10102
Hannu Kelokaski 10-0-10%-10378
Anssi Niininen 10-0-00%-10120
Petri Ripatti 10-0-00%-101354
Simo Tuovinen 10-0-00%-10478
Anna Hiltunen 10-1-00%-1046
Hannu Pelkonen 10-0-00%-10755
Heidi Salla 10-0-00%-10196
Sanna Riikonen 10-0-00%-10212
Mirva Janatuinen 10-0-00%-10735
Matti Nisonen 10-0-00%-10114
Terho Rautiainen 10-1-00%-1057
Raineri Puikkonen 10-0-00%-1038
Eero Hyötyläinen 10-0-00%-101138
Juha Rontu 10-0-00%-1026
Saara Eerola 10-0-00%-10117
Paula Keränen 10-0-00%-10638
Anne-Mari Ollila 10-0-00%-10478
Susanne Klemola 10-0-00%-10212
Mikko S Laitinen 10-1-00%-10250
Mikko Väisänen 10-0-00%-101025
Juhani Tapani 10-0-00%-10377
Heidi Kuossari 10-0-00%-10258
Mira Miettinen 10-0-00%-10197
Jari Nylund 10-0-00%-10328
Martti Ropponen 10-0-00%-101395
Arna Ruohomäki 10-0-00%-10820
Tapani Salojensaari 10-0-00%-10348
Jukka Halttunen 10-0-00%-10361
Petri Myllymäki 10-0-00%-10436
Marjukka Mahlamäki 10-1-00%-1035
Ari-Jukka Lehtimäki 10-0-00%-10325
Kaisa Mikkola 10-0-00%-10327
Antti Veteläinen 10-0-00%-10367
Jukka Kauppinen 10-0-00%-1070
Maija Fors 10-0-00%-10258
Maria Kurttila 10-0-00%-10400
Petri Virtanen 10-0-00%-10114
Juha Jalonen 10-0-00%-10719
Matti Juutila 10-0-00%-10470
Juho Ihamuotila 10-0-00%-10265
Jarmo Villanen 10-0-10%-10115
Ville Nisonen 10-0-00%-10271
Taneli Säde 10-0-00%-10355
Tuomo Kousa 10-0-00%-101265
Mari Kukkonen 10-0-00%-10977
Alina Lehti 10-0-00%-101115
Mikko Huttunen 10-0-00%-1069
Marjukka Iltanen 10-0-00%-10229
Liisa Nummi 10-0-00%-1059
Jyrki Tammimetsä 10-0-00%-10304
Ville Herttua 10-0-00%-10463
Markku Nieminen 10-0-00%-10229
Juha-Pekka Hanhimäki 10-0-00%-10216
Laura Tainio 10-0-00%-101153
Arto Komulainen 10-0-00%-10157
Rauno Leskinen 10-0-00%-10730
Antti Kettunen 10-1-00%-10324
Veikko Asikainen 10-0-00%-10213
Timo Väisänen 10-0-10%-10151
Kimmo Määttänen 10-0-10%-10278
Ossi Lindgren 10-0-00%-10257
Sandra Kortekallio 10-0-00%-10495
Hanna Korhonen 10-1-00%-1026
Väinö-Kalle Korhonen 10-0-00%-10469
Teuvo Nikulainen 10-0-00%-10355
Toni Florin 10-0-10%-10206
Mika Taittonen 10-0-00%-10808
Juha-Pekka Vilkman 10-0-00%-10187
Seppo Kynnäs 10-0-00%-10321
Saara Sihvonen 10-0-00%-10253
Juhani Harmoinen 10-0-10%-1065
Pertti Taskinen 10-0-00%-10166
Jukka Karhulahti 10-0-00%-10218
Veli-Pekka Poikonen 10-0-00%-10553
Timo Takala 10-0-00%-10230
Teemu Keskitalo 10-0-00%-10509
Hannu-Pekka Korpi 10-0-00%-10227
Risto Väre 10-0-00%-1059
Iivari Nurminen 10-0-00%-10728
Timo Gardemeister 10-0-00%-1040
Pirita Lukkari 10-0-00%-1039

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki