Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 28.11.2019 - 04.12.2019 (193 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Tero E Mäenpää 11-0-0100%8393
Jouni Törmänen 11-0-0100%616
Timo Salmela 11-0-0100%1121
Joonas Forsman 11-0-0100%5868
Marjukka Mahlamäki 11-0-0100%1323
Juhani Tapani 11-0-0100%179189
Peter Lindroos 21-0-050%231188
Patri Filatoff 21-0-050%353366
Virpi Kuossari 21-0-050%17151
Heidi Kuossari 21-1-050%6101
Olli-Pekka Holopainen 21-0-050%4252
Mika Forss 52-1-140%-12171
Iikka Nurmonen 186-1-233%-24152
Victor Björkroth 31-0-033%340271
Hannu Korpi 31-0-033%5558
Taneli Säde 31-1-033%167182
Hannu Torvinen 309-2-430%78131
Jani Ruotsalainen 72-0-029%66186
Henry Ala-Korpi 41-0-125%27377
Terho Rautiainen 41-1-025%19181
Timo Tuominen 41-0-125%-292
Jarmo Saarela 286-0-321%515244
Juha Länsimäki 102-2-020%-2296
Harri Kotilainen 51-0-020%-15122
Hannu Hietanen 214-3-119%-21251
Olli Koivunen 244-5-117%-66151
Esa Holopainen 213-3-314%-42202
Veli-Erkki Paavola 71-1-114%-58104
Jukka Torvinen 223-3-214%-78231
Niko Jokela 172-0-012%-124251
Seppo Markkula 101-2-110%-51404
Tapio Perttunen 222-1-29%-160213
Arto Laaksonen 111-0-09%-61290
Santtu Raitala 232-3-49%-164158
Teemu Keskitalo 121-2-18%-62520
Ville Tonttila 131-0-18%-95259
Antti Teivainen 141-3-07%-128295
Henri Bollström 151-2-17%-110264
Marko Heikari 171-2-16%-118229
Ari Moilanen 250-10-30%-250133
Tommi Kylliäinen 80-1-20%-80148
Teemu Okkolin 70-1-20%-70211
Ville Pohjola 70-2-20%-70193
Jonny Länsimäki 60-2-00%-60207
Pertti Puikkonen 60-0-00%-60291
Kari Venäläinen 50-0-20%-50312
Arto Hammar 50-0-00%-50249
Pertti Niveri 50-2-10%-50137
Harri Koivunen 50-1-00%-50529
Antti Ripatti 50-0-00%-50261
Jere Kiveinen 40-0-10%-40426
Mika Taittonen 40-0-10%-40475
Tuomas Korvenoja 40-0-00%-40429
Henry M Bollström 40-0-10%-40590
Juha-Matti Paavola 40-0-10%-4074
Juha Utala 30-1-10%-30476
Joni-Petteri Irri 30-0-00%-30653
Marko Hautamäki 30-1-00%-30453
Mika Rintala 30-0-10%-30235
Mikko S Laitinen 30-0-00%-30311
Anette Antti-Roiko 30-0-00%-30559
Jaakko Jylhä 30-0-10%-30272
Panu Ahonen 30-0-00%-30577
Hannu Tonteri 30-0-10%-30329
Sami Vehviläinen 30-0-00%-30230
Pekka Vehviläinen 30-0-00%-30168
Jyrki Tammimetsä 30-0-00%-30319
Jorma Ruokonen 30-0-00%-30611
Heikki Hietanen 30-0-10%-30180
Jarmo Savolainen 30-0-00%-30278
Antti Veteläinen 30-0-00%-30272
Mauri Jaara 20-0-00%-20281
Veera Vekola 20-0-00%-20216
Kimmo Niemelä 20-0-00%-20323
Juhani Harmoinen 20-0-00%-2035
Henrik Löfbacka 20-0-00%-20356
Jeroen van Craen 20-0-00%-20382
Jenni Koskela 20-1-00%-2053
Emma Väre 20-0-00%-20163
Hannu Kamppuri 20-1-00%-20452
Jani Ripatti 20-2-00%-2059
Markus Dahlström 20-0-00%-2072
Tomi Jääskeläinen 20-0-00%-20373
Toni Ripatti 20-0-00%-20375
Markus Takaluoma 20-1-00%-20563
Ilkka Korpi 20-0-00%-20478
Liisa Lanki 20-0-10%-20607
Jenna Koivisto 20-0-00%-20607
Samuli Innanen 20-0-00%-20209
Taru Ahola 20-0-00%-20531
Hanna Korhonen 20-0-00%-20267
Kimi Pesonen 20-0-00%-20233
Heli Kantonen-Heikkilä 20-0-00%-20504
Sami Alamaa 20-0-20%-20320
Johanna Sianoja 20-1-00%-20617
Pekka Korpi 20-0-00%-20198
Tuomo Ojanperä 20-0-10%-20189
Hannu-Pekka Korpi 20-0-10%-20130
Petteri Kivelä 20-0-00%-20593
Amira El Jahiri 20-1-00%-20315
Sandra Soininen 20-0-00%-20960
Iivari Nurminen 20-0-00%-20339
Tapio Kukkonen 20-0-00%-20166
Arna Ruohomäki 20-0-00%-20831
Niko Riekkinen 20-1-00%-2053
Janne Rauhala 20-0-00%-20249
Eetu Salmi 10-0-00%-10942
Jani Peräsalo 10-0-00%-1061
Kaj Sundholm 10-0-00%-10181
Petri Myllymäki 10-0-00%-10320
Mika Seittu 10-0-00%-1091
Jussi Miettinen 10-0-00%-10135
Teppo Viskari 10-0-10%-10246
Tapani Salojensaari 10-0-00%-10332
Timo Heikkinen 10-0-00%-10460
Petri Hirvonen 10-0-00%-1031
Maria Virtanen 10-0-00%-102020
Jouni Varamäki 10-0-10%-1094
Yrjö Rintakoski 10-0-00%-10465
Markku Nieminen 10-0-10%-1038
Jani Suonperä 10-0-10%-10284
Jesse Piirainen 10-0-00%-10413
Jorma Huopana 10-0-00%-101920
Kimmo Sundström 10-0-00%-101571
Erkki Suhonen 10-0-00%-10403
Toni Salo 10-0-00%-107682
Jenny Ehrnsten 10-0-00%-101103
Harri Sulku 10-0-10%-10151
Jukka Mattila 10-0-00%-10233
Ari Pikkarainen 10-0-00%-107682
Ari Hautala 10-0-10%-1068
Mikko Aro 10-0-00%-1024
Kaisa Mikkola 10-0-00%-10214
Mikko Jutila 10-0-00%-10275
Tiina Koskela 10-1-00%-1090
Mikael Löfbacka 10-0-00%-10133
Mika Hävölä 10-0-00%-10505
Juha Sillanpää 10-0-00%-101535
Erkki Lappi 10-0-00%-10383
Hannu Heimovirta 10-0-00%-10748
Heini Koivusaari 10-0-10%-10218
Tiia Viljanen 10-0-00%-10503
Juha Nurminen 10-1-00%-10264
Miia Salminen 10-0-00%-10151
Eini Nevalainen 10-0-10%-1088
Antti Tupamäki 10-0-10%-1064
Anu Pessinen-Hirvelä 10-0-00%-101146
Maija Fors 10-0-00%-10398
Saara Juutilainen 10-0-00%-101203
Timo Lindgren 10-0-00%-10168
Janita Antti-Roiko 10-0-00%-10106
Vesa Kukkamo 10-0-00%-10179
Jouni Heimala 10-1-00%-1092
Petri Virtanen 10-0-00%-10204
Jussi Hautanen 10-0-00%-10349
Markku Elfving 10-0-10%-1022
Malin Kullberg 10-0-00%-10293
Petri Ripatti 10-0-00%-10254
Sanna Riikonen 10-0-00%-1034
Paula Keränen 10-0-00%-10406
Jonna Hottinen 10-0-00%-10195
Martti Pellikka 10-0-00%-10282
Noora Kivimaa 10-0-00%-10881
Juha-Pekka Kavander 10-0-00%-101108
Juha Jalonen 10-0-10%-10294
Riku M Lindgren 10-0-00%-10179
Niki Finnström 10-0-10%-1020
Markku Johansson 10-0-00%-10443
Kari Lehtonen 10-0-10%-10106
Jarkko Ristimäki 10-0-00%-10604
Juha K Jokinen 10-0-10%-10110
Niko Huuskola 10-0-00%-10568
Juha Koskela 10-0-00%-10517
Aki Bly 10-0-00%-10179
Jouni Riikonen 10-0-00%-101436
Esa Ylilammi 10-0-00%-1038
Antti Kinnunen 10-0-00%-10346
Hannu Rinne 10-0-10%-1042
Hannu Lähteenmäki 10-0-00%-10163
Jouni Nummi 10-0-00%-10104
Kenneth Granqvist 10-0-00%-102015
Ilkka Pyysalo 10-0-10%-1055
Maria Kalenius 10-0-00%-10635
Vilja Kivinen 10-0-00%-10440
Susanna Back 10-0-00%-10401
Joni Zitron 10-0-00%-10123
Laura Vesalainen 10-0-00%-10130
Anna Sulin 10-0-00%-10152
Ari Viander 10-0-00%-1076
Anssi Hirvonen 10-1-00%-1078
Jyrki Jauhiainen 10-0-00%-101572
Juha Sandelin 10-1-00%-1034
Henry Kuusisto 10-0-00%-101648

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki