Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 07.10.2019 - 13.10.2019 (248 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Juho Ihamuotila 22-0-0100%12874
Reino Salmela 11-0-0100%111
Ahti Antti-Roiko 11-0-0100%1323
Raineri Puikkonen 11-0-0100%2232
Jyrki Filatoff 11-0-0100%1828
Ari Kotikulma 11-0-0100%2232
Louise Medelberg 11-0-0100%717
Kaj Sundholm 11-0-0100%4555
Virpi Kuossari 11-0-0100%267277
Saara Sihvonen 42-0-050%63238
Niki Finnström 21-0-050%0198
Jani Hartikainen 21-1-050%4185
Björn Goop 52-1-140%-2363
Markku Hietanen 52-0-240%12691
Victor Björkroth 31-0-133%863487
Kari Lehtonen 31-0-133%1318
Niko Jokela 123-2-125%-19155
Jouko Tarvainen 41-0-125%2131
Teemu Okkolin 41-0-025%7379
Marko Hautamäki 41-0-025%268315
Tapio Perttunen 225-0-323%96262
Heikki Hietanen 92-0-022%98358
Hannu Torvinen 337-4-221%35162
Olli Koivunen 245-2-321%-26219
Hannu Hietanen 102-1-020%-43226
Iikka Nurmonen 173-2-118%-79170
Mika Forss 356-1-317%-54181
Harri Koivunen 61-1-217%44181
Juha-Matti Paavola 61-1-017%66250
Henri Bollström 142-0-014%10199
Santtu Raitala 334-8-512%-10989
Jukka Torvinen 172-0-212%303385
Harri Kotilainen 91-1-011%110237
Ari Moilanen 192-4-211%-140181
Juha Utala 121-3-08%-31287
Antti Ala-Rantala 131-1-08%-116292
Esa Holopainen 211-3-35%-142236
Jarmo Saarela 200-1-10%-200353
Juha Länsimäki 160-2-10%-160300
Ville Pohjola 90-0-20%-90204
Arto Hammar 80-2-00%-80490
Sami Vehviläinen 70-1-00%-70812
Jonny Länsimäki 70-0-00%-70300
Antti Veteläinen 70-1-00%-70423
Jani Ruotsalainen 70-1-20%-70192
Pekka Korpi 60-1-10%-60478
Tuomas Pakkanen 60-0-10%-60394
Pekka Vehviläinen 60-0-00%-60843
Ville Tonttila 60-1-00%-60375
Peter Lindroos 50-1-00%-50405
Kari Rosimo 50-0-00%-50604
Veli-Erkki Paavola 50-0-10%-50276
Kari Venäläinen 50-0-00%-50679
Hannu Korpi 50-0-10%-50326
Joni-Petteri Irri 50-0-00%-50691
Mauno Laurila 50-1-20%-50323
Seppo Markkula 50-1-00%-5098
Arto Laaksonen 50-0-10%-50240
Tero E Mäenpää 40-0-00%-40616
Emma Väre 40-2-00%-40309
Juha Jalonen 40-0-00%-40268
Panu Ahonen 40-0-00%-40354
Hannu-Pekka Korpi 40-1-10%-40340
Tero Lahtinen 40-0-00%-40481
Arna Ruohomäki 40-0-00%-40442
Olavi Oja-Nisula 40-0-00%-40400
Jani Peräsalo 40-0-00%-401029
Mikko Huttunen 30-0-00%-30125
Jani Ripatti 30-0-00%-30712
Janita Antti-Roiko 30-0-10%-30315
Esa Ylilammi 30-0-00%-30423
Pertti Puikkonen 30-0-00%-30426
Veli Nurminen 30-0-00%-30403
Jari Autio 30-0-10%-30254
Terho Rautiainen 30-1-00%-30363
Jaakko Jylhä 30-0-10%-30572
Timo Salmela 30-1-00%-30343
Mauri Jaara 30-0-00%-30195
Taneli Säde 30-0-10%-30355
Juhani Tapani 30-0-00%-30714
Jere Kiveinen 30-2-10%-30232
Antti Tupamäki 30-0-10%-30110
Niko Riekkinen 30-0-10%-30474
Ari Hautala 20-1-00%-20267
Timo Ylitalo 20-0-00%-201244
Marko Känsälä 20-0-00%-20601
Harri Sulku 20-0-00%-20332
Veikko Leinonen 20-0-10%-20156
Niko Huuskola 20-0-00%-20976
Mikko Aro 20-0-00%-20445
Henry M Bollström 20-0-00%-20637
Hannu Lindström 20-0-00%-20575
Timo Tuominen 20-1-00%-20162
Marko Heikari 20-0-10%-20105
Tapio Katainen 20-0-00%-20319
Mika Taittonen 20-0-00%-20261
Toivo Niemi 20-0-00%-20462
Johanna Säteri 20-0-00%-20620
Kimmo Sundström 20-0-00%-201052
Liisa Nummi 20-0-00%-20692
Olli-Pekka Holopainen 20-1-00%-2075
Erkki-Pekka Mäkinen 20-0-00%-20123
Henrik Löfbacka 20-0-00%-20133
Timo Niemelä 20-1-00%-2086
Jorma Kontio 20-0-00%-20353
Raul Virolainen 20-1-10%-20309
Erkki Jänkälä 20-0-00%-2055
Henri Pehkonen 20-0-00%-20745
Keijo Hakala 20-0-00%-201131
Anu Penttilä 20-0-00%-20889
Tapani Jauhola 20-0-00%-20871
Tuomas Korvenoja 20-1-00%-2031
Matti Nisonen 20-0-00%-20327
Graziano Barone 20-0-00%-20291
Juha-Pekka Ahonen 20-0-10%-20455
Toni Florin 20-0-00%-20214
Jorma Ruokonen 10-0-00%-10672
Jukka Halttunen 10-1-00%-10132
Juha-Pekka Hanhimäki 10-0-00%-10591
Ville Grönstrand 10-0-10%-10203
Timo Takala 10-1-00%-10462
Pertti Niveri 10-0-00%-10362
Tapio Torppa 10-0-00%-10325
Marko Tukia 10-0-00%-10844
Juha Lindroos 10-0-00%-1066
Nora Palonen 10-0-00%-10636
Helena Mehtälä 10-0-00%-10452
Miika Tenhunen 10-0-00%-1081
Pekka Jaakkola 10-0-00%-101408
Jeroen van Craen 10-0-00%-10469
Kari Ahokas 10-0-00%-10393
Minna Säntti 10-0-00%-10191
Simo Tuovinen 10-0-00%-10421
Janne Soronen 10-0-10%-1082
Jyrki Jauhiainen 10-0-00%-10210
Juhani Heikkinen 10-0-10%-10103
Juha Sandelin 10-0-00%-10139
Eero Laitinen 10-0-10%-10295
Jouni Varamäki 10-0-00%-10566
Teppo Viskari 10-0-00%-10533
Ville Mikkanen 10-0-00%-10201
Juha Kurhela 10-0-00%-10163
Toni Ylitalo 10-0-10%-10312
Petri Parkkonen 10-0-00%-10429
Satu Nissinen 10-0-00%-101208
Annukka Ritala 10-0-00%-101030
Teemu Toroska 10-0-00%-10118
Oona Halme 10-0-00%-10188
Aki Bly 10-0-00%-10116
Mikko Valtonen 10-0-00%-10123
Alexandre Abrivard 10-1-00%-10296
Aki Järvelä 10-0-00%-10274
Kristian Autio 10-0-00%-10382
Timo Stenman 10-0-00%-10121
Tapio Keskitalo 10-0-10%-10241
Kari Torppa 10-0-00%-10912
Matti Tuomi 10-0-00%-101234
Ari-Pekka Tuisku 10-0-10%-10212
Paavo Aalto 10-0-00%-101084
Rune Granqvist 10-0-00%-101728
Rami Mäenpää 10-0-00%-10548
Pekka Honkanen 10-0-00%-10183
Tommi Ala-Nikkola 10-1-00%-1019
Robin Bakker 10-0-10%-10122
Kenneth Haugstad 10-0-00%-10788
Magnus Teien Gundersen 10-0-00%-102314
Matthieu Abrivard 10-0-00%-101351
Geir Vegard Gundersen 10-0-00%-101395
Patrick Joel Pascual Lavanchy 10-0-00%-101861
Juha Sillanpää 10-0-00%-10440
Jukka-Veli Pehkonen 10-0-00%-10881
Arto Komulainen 10-1-00%-10272
Jari Kämäräinen 10-0-00%-102046
Veera Vekola 10-0-00%-10930
Birger Åstrand 10-0-00%-10492
Jukka Lievonen 10-0-00%-10508
Tommi Mattila 10-0-00%-101748
Juhani Leino 10-0-00%-10794
Jari Kinnunen 10-0-00%-1086
Matti Paimander 10-0-10%-10297
Olli-Pekka Salli 10-0-00%-10174
Jussi Hautanen 10-0-10%-1073
Heikki Laine 10-0-00%-101290
Timo Keto 10-0-00%-10430
Raila Järvi 10-0-00%-101106
Jukka Lintula 10-0-00%-10455
Kimmo Kalliola 10-0-00%-10667
Patri Filatoff 10-0-00%-10206
Tapio Kurunmäki 10-0-00%-10698
Ilkka Loponen 10-0-00%-10278
Kim Keinänen 10-0-00%-10177
Kenneth Granqvist 10-0-00%-10230
Jouni Nummi 10-0-00%-10100
Marjukka Iltanen 10-0-10%-10708
Vesa Tenkanen 10-1-00%-10214
Erkki Suhonen 10-0-00%-10156
Johanna Sianoja 10-0-00%-10373
Seija Nieminen 10-0-00%-10709
Mikael Kopola 10-0-00%-10168
Jyrki Tammimetsä 10-0-00%-10418
Jelena Fironova 10-0-00%-10486
Isto Kuisma 10-0-00%-1049
Robert Lindgren 10-0-00%-10459
Eveliina Sarismala 10-1-00%-1051
Karoliina Sinkkilä 10-0-00%-1094
Heidi Kuossari 10-0-00%-10141
Anna Sulin 10-0-00%-10358
Pertti Niskanen 10-0-00%-10644
Anette Antti-Roiko 10-0-00%-10156
Toni Ripatti 10-0-00%-10556
Riitta Nylund 10-0-00%-1076
Anita Valstad Hagmann 10-0-00%-10701
Matti Juutila 10-0-00%-10457
Mikko S Laitinen 10-0-00%-10804
Mikko Jokiaho 10-0-00%-101113
Ville Laakkala 10-0-00%-10279
Risto Leponiemi 10-0-00%-10125
Tom Eriksson 10-0-00%-10383
Miia Salminen 10-0-10%-1054
Marjo Saastamoinen 10-0-00%-10349
Irina Prozorova 10-0-00%-10659
Amanda Robertsen 10-0-00%-10810
Kimi Pesonen 10-0-00%-10257
Ayse Könec 10-0-00%-10170
Riku M Lindgren 10-0-00%-10405
Janne Rauhala 10-0-10%-10209
Erkki Kujansuu 10-0-00%-10652
Heidi Salla 10-0-00%-10284
Mika Seittu 10-0-00%-1075
Tuomo Kousa 10-0-00%-10679
Janne Haapiainen 10-0-10%-10604
Olavi Nisonen 10-0-00%-1060
Samuli Innanen 10-0-00%-10138
Tapio Kukkonen 10-0-00%-10120
Noralf P Braekken 10-1-00%-10508
Pauli Jylhä 10-0-00%-10549
Janne Manninen 10-1-00%-1042
Jorma Huopana 10-0-00%-10663
Kari Puosi 10-1-00%-10275
Iivari Nurminen 10-0-00%-10212
Susanna Mäkelä 10-0-00%-10467
Petri Ripatti 10-0-00%-10674
Jukka Kauppinen 10-0-00%-10433
Juha-Pekka Laurila 10-0-00%-10237
Erkki Lappi 10-0-00%-10388
Minna Rampa 10-0-00%-1041
Jari Kupiainen 10-0-00%-10880
Nicolaj Andersen 10-0-00%-10766

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki