Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 27.05.2020 - 02.06.2020 (160 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Risto Airaksinen 11-0-0100%8595
Jutta Ihalainen 11-0-0100%2030
Antti Korpela 11-0-0100%399409
Tommi Ala-Nikkola 11-0-0100%414
Mika Stenroth 11-0-0100%4959
Markku Hietanen 42-0-050%2258
Jenni Koskela 21-0-150%1953
Veli-Pekka Toivanen 21-0-050%5795
Janita Antti-Roiko 21-0-050%-118
Pekka Korpi 52-0-040%397493
Henri Bollström 93-1-033%406259
Teemu Okkolin 31-0-033%9795
Antti Tupamäki 31-0-033%128133
Mauri Jaara 72-1-029%144104
Santtu Raitala 185-4-328%9868
Heikki Mikkonen 41-1-025%-1974
Markus Porokka 51-1-120%135206
Hannu Torvinen 112-1-018%3235
Olli Koivunen 61-0-117%-17206
Heikki Hietanen 61-0-017%122470
Panu Ahonen 71-0-014%-23294
Tommi Kylliäinen 81-1-213%720325
Ville Pohjola 91-0-011%46258
Tuomas Pakkanen 91-2-111%102146
Antti Teivainen 91-3-011%-79201
Jarmo Saarela 101-1-210%400564
Hannu Hietanen 101-1-310%-88189
Niko Jokela 101-0-110%-77268
Veli-Erkki Paavola 121-4-18%-100180
Ari Moilanen 140-3-10%-140187
Tapio Perttunen 120-1-20%-120222
Juha Länsimäki 100-3-00%-100217
Esa Holopainen 100-0-00%-100417
Antti Ala-Rantala 80-0-20%-80380
Antti Ojanperä 50-1-20%-50195
Jani Ruotsalainen 50-0-20%-50403
Jukka Torvinen 50-0-00%-50542
Mika Forss 50-0-10%-50269
Kari Alapekkala 50-0-00%-50281
Kari Lehtonen 40-0-00%-40336
Jani Hartikainen 40-0-00%-40166
Marko Hautamäki 40-0-10%-40470
Seppo Markkula 30-0-00%-30453
Aki Järvelä 30-1-00%-30223
Antti Veteläinen 30-0-10%-30259
Mika Jauhola 30-0-00%-30209
Petteri Joki 30-0-10%-30190
Keijo Hakala 30-0-00%-30397
Juhani Harmoinen 30-0-00%-30135
Pauli Luoma 20-0-00%-20714
Riku Lehtonen 20-0-00%-20233
Kari Venäläinen 20-0-00%-20725
Marko Muukki 20-0-10%-20495
Marko Hakkarainen 20-0-00%-20254
Hannu Tikkala 20-0-00%-20996
Olavi Oja-Nisula 20-0-00%-20203
Janne Räisänen 20-0-00%-20971
Jouko Tarvainen 20-0-20%-2089
Mauno Laurila 20-0-00%-20318
Erkki-Pekka Mäkinen 20-0-00%-20596
Sami Vehviläinen 20-1-00%-20233
Kimmo Taipale 20-0-00%-20317
Malin Kullberg 20-0-00%-20444
Harri Kotilainen 20-0-00%-20280
Victor Björkroth 20-0-00%-20665
Mika Rintala 20-0-00%-20697
Peter Lindroos 20-1-00%-20159
Juha Nurminen 20-0-00%-20563
Mirva Janatuinen 20-0-00%-20255
Jukka-Pekka Kauhanen 20-0-10%-20237
Jorma Särkiniva 20-0-10%-20206
Anu Penttilä 10-0-00%-10480
Viivi Mattinen 10-0-00%-10797
Mika Seittu 10-0-00%-10531
Janita Luttunen 10-0-00%-10624
Tapani Salojensaari 10-0-00%-10708
Markku Ranta 10-0-00%-10183
Petra Haapakoski 10-0-00%-10240
Janne Mustonen 10-0-00%-10240
Juhani Kärki 10-0-00%-10136
Anssi Niininen 10-0-00%-10323
Sami Tervo 10-0-00%-10584
Jukka-Pekka Niskanen 10-1-00%-1071
Ari-Jukka Lehtimäki 10-0-00%-10179
Timo Toiva 10-0-00%-10336
Reino Salmela 10-0-00%-10354
Tero Lahtinen 10-0-00%-10107
Veli Nurminen 10-0-00%-10207
Juha Kurhela 10-0-00%-10240
Ari Hautala 10-0-00%-10747
Erkki Tuomaala 10-0-00%-1061
Toni Granath 10-0-00%-10394
Ann-Marie Kaattari 10-0-00%-1088
Tapio Torppa 10-0-00%-10734
Ville Ranta 10-0-00%-10985
Samppa Vähäkuopus 10-0-00%-10213
Petri Korpela 10-0-00%-10187
Esa Rintala 10-0-00%-10472
Tapio Kalaja 10-0-00%-1058
Jonne Niemelä 10-0-00%-1089
Carolina Krokvik 10-0-00%-1048
Eero Alasaari 10-0-00%-10179
Esko Majala 10-0-10%-10429
Matti Louko 10-0-00%-10480
Marko Känsälä 10-0-10%-10517
Olli Sarkaranta 10-1-00%-1048
Miika Tenhunen 10-0-00%-10222
Juha Luusuaniemi 10-0-00%-10183
Terno Grönstrand 10-0-00%-10211
Jorma Hannus 10-0-00%-10397
Juha-Pekka Laurila 10-0-00%-10188
Jani Peräsalo 10-0-00%-10235
Jukka Karhulahti 10-0-00%-10316
Virpi Kuossari 10-1-00%-10176
Anssi Nurminen 10-0-00%-10385
Markus Dahlström 10-0-00%-1092
Matti Juutila 10-0-00%-10385
Jari Kinnunen 10-0-00%-10202
Juho Ihamuotila 10-0-00%-10151
Jarno Kallionpää 10-0-10%-10174
Ville Tonttila 10-0-00%-10661
Tero E Mäenpää 10-0-00%-10909
Jere Kiveinen 10-0-00%-10223
Hannu Kamppuri 10-0-00%-10388
Terhi Poso 10-0-00%-10428
Arto Komulainen 10-0-00%-1040
Heidi Kuossari 10-0-00%-10104
Maija Fors 10-0-00%-10248
Nelly-Janiika Korpikoski 10-0-00%-10137
Jenni Kaija 10-0-00%-1062
Iivari Nurminen 10-1-00%-10117
Siiri Mäkinen 10-0-00%-10794
Timo Tuominen 10-0-00%-10569
Arto Hammar 10-1-00%-10131
Markku Nieminen 10-0-10%-10124
Olli-Pekka Holopainen 10-0-00%-101029
Jorma Ruokonen 10-0-00%-101029
Mikko Huttunen 10-1-00%-10499
Juhani Heikkinen 10-0-00%-10215
Pekka Vehviläinen 10-0-00%-10195
Antti Kinnunen 10-0-00%-10336
Kimmo Määttänen 10-0-00%-10263
Terho Rautiainen 10-0-00%-10591
Ville Korjus 10-0-00%-1070
Martti Pellikka 10-0-00%-10860
Jarkko Kervinen 10-0-00%-10122
Anssi Wiik 10-0-00%-10107
Jorma Naumanen 10-0-00%-10538
Miisa Pulkkanen 10-0-00%-10611
Saara Eerola 10-0-00%-10225
Paula Keränen 10-0-00%-10288
Martta Smura 10-0-00%-10484
Mira Miettinen 10-0-00%-101129
Hannu Rinne 10-0-00%-10155
Arto Laaksonen 10-0-00%-10629
Anette Antti-Roiko 10-1-00%-10163
Karoliina Sinkkilä 10-0-10%-10105
Joni-Petteri Irri 10-0-00%-10191
Taru Ahola 10-0-00%-10410
Veera Leinonen 10-0-00%-10151

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki