Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 19.08.2019 - 25.08.2019 (335 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Johan Hjelt 11-0-0100%255265
Harri Kotilainen 11-0-0100%4353
Maria Kurttila 11-0-0100%2939
Kimmo Keskinen 11-0-0100%1828
Mario Spiteri 11-0-0100%2434
Mikko Valtonen 11-0-0100%565575
Tapio Keskitalo 11-0-0100%174184
Markus Porokka 11-0-0100%8595
Ulla Koivisto 11-0-0100%1121
Ari Karttunen 11-0-0100%1828
Ari Kotikulma 11-0-0100%3444
Janne Lukkari 32-1-067%15974
Mika Forss 42-0-050%-1137
Hanna Ranta 21-0-050%323343
Jussi Hautanen 21-1-050%405349
Ahti Antti-Roiko 21-0-050%924
Kari Rosimo 62-0-033%-9263
Jani Suonperä 62-0-033%-22146
Kimmo Ahola 31-0-033%564
Ilpo Holopainen 31-0-033%18191
Jukka Kauppinen 31-0-133%1361
Terho Rautiainen 31-0-133%47175
Teemu Toroska 31-0-033%142641
Jari Kinnunen 31-0-033%2999
Jeroen van Craen 31-0-033%159171
Heikki Hietanen 103-0-030%439176
Panu Ahonen 113-0-027%-24276
Jonny Länsimäki 82-0-025%-5172
Emma Väre 41-1-025%107199
Mauno Laurila 41-1-025%0107
Tapio Perttunen 276-5-222%-95230
Tuomas Korvenoja 51-3-020%-1171
Heikki Mikkonen 51-1-020%-10193
Hannu-Pekka Korpi 51-1-020%7312
Miika Tenhunen 51-0-120%-18142
Mauri Jaara 51-1-020%-7182
Jukka-Pekka Niskanen 51-0-020%39486
Ari Moilanen 397-4-418%39157
Santtu Raitala 244-1-517%17224
Kari Alapekkala 61-1-017%-38161
Janne Räisänen 61-2-017%5688
Jarkko Kervinen 61-1-117%-12137
Olli Koivunen 254-2-616%176179
Hannu Torvinen 355-4-414%-93149
Jukka Torvinen 213-1-214%-40291
Veli-Erkki Paavola 142-0-314%356225
Arto Hammar 71-2-114%-49210
Petteri Joki 71-2-014%7118
Marko Hautamäki 71-1-114%246195
Juha-Matti Paavola 71-0-014%514354
Arto Laaksonen 71-1-014%-3173
Esa Holopainen 152-4-113%-33354
Niko Jokela 233-2-313%-82242
Tommi Kylliäinen 81-0-013%172402
Victor Björkroth 91-4-111%-47362
Hannu Hietanen 202-1-410%-84199
Henri Bollström 262-1-38%-170233
Antti Ala-Rantala 131-2-38%-35245
Jani Ruotsalainen 141-0-17%-13196
Juha Länsimäki 151-2-37%-123166
Iikka Nurmonen 171-4-36%77167
Jarmo Saarela 221-2-15%-168328
Seppo Markkula 190-0-00%-190459
Harri Koivunen 170-4-10%-170301
Ville Pohjola 160-1-20%-160390
Juha Utala 100-0-10%-100369
Arna Ruohomäki 80-2-00%-80298
Jere Kiveinen 80-0-10%-80368
Tuomas Pakkanen 70-2-00%-70562
Hannu Korpi 70-1-20%-70137
Jani Hartikainen 60-1-00%-60436
Olli-Pekka Holopainen 60-0-00%-60371
Mika Jauhola 60-0-10%-60581
Teemu Okkolin 50-0-00%-50265
Tero E Mäenpää 50-0-00%-50231
Antti Veteläinen 50-1-00%-50324
Kimmo Määttänen 50-0-00%-50238
Mikael Östman 50-2-10%-50304
Joni-Petteri Irri 50-1-00%-50657
Pekka Vehviläinen 40-0-10%-40300
Kari Venäläinen 40-0-10%-40325
Veli Nurminen 40-0-10%-40266
Esko Majala 40-0-00%-40364
Minttu Mäkinen 40-0-00%-40805
Keijo Hakala 40-0-00%-401018
Veera Vekola 40-0-00%-40458
Juhani Tapani 40-0-00%-40891
Teemu Keskitalo 40-1-00%-40411
Mikko Niemistö 40-1-10%-4040
Peter Lindroos 40-0-00%-40134
Juha Sillanpää 40-0-00%-40673
Jorma Hannus 30-1-00%-30185
Jaakko Jylhä 30-0-10%-30410
Henrik Löfbacka 30-2-00%-30161
Timo Ylitalo 30-0-10%-30482
Henry M Bollström 30-0-00%-30639
Hannu Tikkala 30-0-10%-30514
Antti Tupamäki 30-0-00%-3099
Markku Hietanen 30-0-00%-30462
Janne Soronen 30-0-10%-3021
Jere Hurme 30-0-00%-30598
Kimmo Sundström 30-0-00%-301269
Ville Tonttila 30-0-00%-30333
Mika Taittonen 30-2-00%-30235
Pekka Korpi 30-0-00%-30812
Tomi Haapio 30-0-00%-30641
Tero Lahtinen 30-0-10%-30113
Erkki Lappi 30-0-00%-30393
Markus Dahlström 30-1-00%-3049
Pertti Niveri 30-0-00%-30920
Markus Pulkkinen 30-0-10%-30366
Seppo Vaakanainen 30-1-00%-30379
Toivo Niemi 30-0-20%-30264
Mikko Jutila 30-0-00%-30836
Taneli Säde 30-0-00%-30184
Mikko Karen 30-0-00%-30433
Pauli Tyrisevä 20-0-00%-20232
Erica Guldhag 20-1-00%-20961
Jouni Heimala 20-1-00%-20328
Olavi Oja-Nisula 20-0-10%-20181
Pasi Tikkala 20-0-00%-20593
Aarne Ranta 20-0-00%-201251
Pasi Vaittinen 20-2-00%-2055
Martti Karjalainen 20-0-10%-20819
Matti Tuomi 20-0-00%-20372
Katri Mikkola 20-0-00%-20906
Timo Niemelä 20-0-10%-20120
Kimi Pesonen 20-0-20%-20157
Antti Isomaa 20-0-20%-20202
Markku Ranta 20-1-00%-20195
Anssi Nurminen 20-0-00%-20649
Matti Jesiöjärvi 20-0-10%-20352
Mika Seittu 20-1-00%-20593
Heta Huuskola 20-0-00%-20369
Esa Ylilammi 20-0-10%-2072
Markus Takaluoma 20-0-00%-20424
Patri Filatoff 20-0-00%-20404
Henna Romsi 20-0-00%-201082
Mikael Niva 20-0-00%-202199
Mika Rintala 20-0-00%-20434
Matleena Rahkonen 20-0-00%-20631
Vesa Vehviläinen 20-0-00%-2081
Jukka-Pekka Kauhanen 20-0-10%-20199
Kimmo Kalliola 20-0-00%-20317
Raimo Niskanen 20-0-00%-20698
Kimmo Taipale 20-0-00%-20191
Juho Ihamuotila 20-0-00%-20572
Marko Majaniemi 20-0-00%-20571
Riku M Lindgren 20-0-00%-20229
Sami Vehviläinen 20-0-10%-20346
Veikko Leinonen 20-0-00%-20849
Mikko Pitkänen 20-0-00%-20624
Jouni Riikonen 20-0-00%-20629
Ville Mikkanen 20-0-00%-20963
Timo Tuominen 20-0-10%-20194
Timo Toiviainen 20-0-00%-20582
Juha Jalonen 20-0-10%-20591
Mikko Aro 20-0-00%-201047
Sami Mykkänen 20-0-00%-20117
Lauri Turunen 20-0-10%-20120
Tomi Jääskeläinen 10-0-00%-102388
Sami Alamaa 10-0-00%-10995
Maria Virtanen 10-0-00%-101148
Janne Ulmas 10-0-00%-10282
Okko Mikkonen 10-0-00%-10895
Timo Leivo 10-0-00%-10479
Matti Juutila 10-0-00%-10483
Jelena Tsezaks 10-0-00%-10226
Ville Laakkala 10-0-00%-10276
Timo Lindgren 10-0-00%-101088
Petri Ripatti 10-0-00%-10154
Ilkka Hoffren 10-0-00%-10288
Jouko Inkala 10-1-00%-1037
Mikko Huttunen 10-0-00%-10181
Jani Hautaviita 10-0-00%-10164
Markku Elfving 10-0-00%-10752
Anthony Tanti 10-0-00%-10443
Annika Nisonen 10-0-00%-10970
Markus Rauhala 10-0-00%-1085
Mika Ahlström 10-0-00%-10516
Marika Jurvanen 10-0-00%-101109
Louise Medelberg 10-0-00%-10829
Valtteri Itkonen 10-0-00%-101136
Eero Laitinen 10-0-00%-10123
Reijo Vainikka 10-0-00%-101464
Carita Ukkola 10-0-00%-10700
Tino Paldan 10-0-00%-10171
Jyrki Tammimetsä 10-0-10%-1037
Antti Ripatti 10-0-00%-101193
Raul Virolainen 10-0-00%-101408
Timo Toiva 10-0-00%-10344
Jouni Törmänen 10-0-00%-10191
Tapio Katainen 10-0-00%-10182
Marko Heikari 10-0-00%-10529
Juha-Pekka Hanhimäki 10-0-00%-10655
Juha Lindroos 10-0-00%-1037
Olga Sehlova 10-0-00%-10144
Jarmo Villanen 10-0-10%-10268
Godwin Gatt 10-0-00%-10938
Jaakko Salminen 10-0-00%-10618
Jarno Kallionpää 10-0-00%-10206
Mika Ahtiainen 10-0-00%-10299
Pinja Iltanen 10-1-00%-1031
Roni Paldan 10-0-00%-10930
Heli Taipale 10-0-00%-10879
Isto Kuisma 10-0-00%-10417
Marjukka Iltanen 10-0-00%-10329
Kenneth Granqvist 10-0-00%-10968
Marjukka Mahlamäki 10-0-00%-10119
Lorry Borg 10-0-00%-10552
Heikki Räisänen 10-0-00%-10397
Toni Salo 10-0-00%-101933
Markku Hautala 10-0-00%-10305
Pertti Rantala 10-1-00%-10444
Olli Pekkarinen 10-0-00%-10611
Kaj Sundholm 10-1-00%-1023
Heidi Hämäläinen 10-0-00%-101245
Mirva Janatuinen 10-0-00%-1087
Aki Järvelä 10-0-00%-101101
Mika Stenroth 10-1-00%-10140
Tapani Salojensaari 10-0-00%-10818
Laura Kinnunen 10-0-00%-10288
Tapani Kinnunen 10-0-00%-1045
Asko Ritola 10-0-10%-10618
Jorma Huopana 10-0-00%-101449
Jukka-Veli Pehkonen 10-0-00%-101449
Pauli Jylhä 10-0-00%-10245
Antti Turunen 10-0-00%-1072
Timo Takala 10-0-00%-10317
Juha Reijonen 10-0-00%-10640
Heikki Astikainen 10-0-00%-10298
Teuvo Nikulainen 10-0-00%-10111
Kari Innanen 10-0-00%-10211
Niko Riekkinen 10-0-00%-10440
Harri Partanen 10-0-00%-10528
Tuomo Määttänen 10-0-00%-1051
Onni Tuomela 10-0-00%-10369
Reetta Tervonen 10-0-00%-10304
Anu Penttilä 10-1-00%-1086
Taisto Knuuti 10-0-00%-10441
Ilkka Korhonen 10-0-00%-101031
Hanneleena Törhönen 10-0-00%-10883
Sara Kurkinen 10-0-00%-101029
Anssi Wiik 10-0-00%-1050
Mika Pellinen 10-0-00%-10117
Henri Mäkinen 10-0-00%-10189
Petri Ahvenjärvi 10-0-00%-10359
Jouko Joensuu 10-0-00%-10479
Antti Uusipulkamo 10-0-00%-10330
Timo Salmela 10-0-00%-1095
Anita Rajansuo 10-0-00%-101711
Kirsi Huhmarsalo 10-0-00%-10684
Carolina Krokvik 10-0-00%-10228
Jasmiina Aho 10-0-00%-1082
Maarit Takalo 10-0-00%-10537
Jaakko Alamäki 10-0-00%-10250
Jarmo Mänty 10-0-00%-10443
Saara Eerola 10-0-10%-1071
Juha Ranta 10-0-00%-10499
Jonne Niemelä 10-0-00%-10655
Santeri Oikarainen 10-1-00%-10147
Nikita Kurkinen 10-0-00%-10173
Minttu Ranta 10-0-00%-10785
Noora Hirvimäki 10-0-00%-10392
Sara Saarenpää 10-0-00%-10368
Janita Luttunen 10-0-00%-10261
Iida Lantto 10-0-00%-10121
Marjo Ek 10-0-00%-10841
Tuuli Kurkinen 10-0-00%-1045
Mervi Laurila 10-0-00%-10436
Martta Smura 10-0-00%-10240
Petri Kopsala 10-0-00%-10215
Markku Hämäläinen 10-0-00%-10476
Eero Hyötyläinen 10-0-00%-10297
Heikki Valli 10-0-00%-10298
Risto Rauhala 10-0-00%-10288
Eino Tuomi 10-0-00%-10320
Mikael Pitkänen 10-0-10%-10318
Juha-Pekka Vilkman 10-0-00%-10115
Kari Puosi 10-1-00%-1025
Heikki Laine 10-0-00%-101382
Liisa Nummi 10-0-00%-10727
Kenneth Danielsen 10-0-00%-10727
Heini Koivusaari 10-0-00%-10658
Janne Niittonen 10-0-00%-101152
Tommi Mattila 10-0-00%-10708
Petri Virtanen 10-0-00%-1025
Mikko Jokiaho 10-0-00%-1029
Ari-Jukka Lehtimäki 10-0-00%-10647
Katariina Palomäki 10-0-00%-10222
Sören Östman 10-0-00%-10298
Mikko Peränen 10-0-00%-10273
Toni Ylitalo 10-0-00%-1025
Reino Salmela 10-0-00%-10186
Ari-Pekka Tuisku 10-0-00%-10367
Tapio Torppa 10-0-00%-10116
Birger Åstrand 10-0-00%-10326
Jarmo Hirvikoski 10-0-00%-10209
Jani Ahopelto 10-0-00%-10731
Jalmari Lindgren 10-0-00%-10493
Rune Granqvist 10-0-00%-10353
Nicolas Isomäki 10-0-00%-10230
Mikko Koivisto 10-0-00%-10105
Heikki Heikkilä 10-0-00%-10440
Heli Kantonen-Heikkilä 10-0-00%-10138
Olli-Pekka Salli 10-0-00%-10738
Reijo Irri 10-0-00%-10184
Jari Autio 10-0-10%-1032
Lars Wetzer 10-0-00%-1052
Jouni Nummi 10-0-00%-10433
Ville Korjus 10-0-00%-1016
Matti Nissinen 10-0-00%-10132
Mikko Venäläinen 10-0-00%-10396
Matti Heikura 10-0-00%-1078
Pekka Vilpponen 10-0-00%-10158
Henri Pehkonen 10-0-00%-10346
Markku Taskinen 10-0-00%-10369
Paavo Reponen 10-0-10%-1061
Juha Kurhela 10-1-00%-10221
Juhani Heikkinen 10-0-00%-10537
Jyrki Filatoff 10-0-00%-101825
Markku Nieminen 10-0-10%-1057
Riitta Nylund 10-0-00%-1070
Rami Kangas 10-0-10%-10840
Harri Sulku 10-0-00%-10321
Jouko Tarvainen 10-1-00%-1062
Veli-Pekka Toivanen 10-0-10%-10309
Rauno Oikarainen 10-0-00%-10744
Olavi Nisonen 10-0-00%-10182
Juha-Pekka Ahonen 10-0-00%-10287
Marko Hakkarainen 10-0-00%-10224
Veikko Jurvanen 10-0-00%-10336
Samuli Innanen 10-1-00%-1044
Janne Rauhala 10-0-00%-10407
Lasse Huttunen 10-0-00%-10529

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki