Tilastoja

Kuntopuntari kertoo ohjastajien ja valmentajien voittoprosentin ja myös menestyksen pelattuihin voittajakertoimiin nähden.

Tilastot sisältävät ainoastaan Suomen totoravien tulokset.

Hakuehdot

totomo.fi






Ohjastajien kuntopuntari ajalta 05.08.2020 - 11.08.2020 (354 ohjastajaa)

Ohjastaja St Toto Voitto% Tulos Vk
Kimmo Pökkä 11-0-0100%4252
Jorma Naumanen 11-0-0100%4252
Jussi Miettinen 11-0-0100%818
Esa Hakkarainen 11-0-0100%208218
Nelly-Janiika Korpikoski 11-0-0100%3343
Uki Hämäläinen 11-0-0100%4353
Kari Torppa 11-0-0100%3343
Roni Waarna 11-0-0100%5464
Jouni Kukkohovi 11-0-0100%4959
Tino Paldan 11-0-0100%2535
Juhani Heikkinen 11-0-0100%2030
Tero Ahovuori 11-0-0100%4858
Kenneth Danielsen 11-0-0100%5666
Arto Komulainen 11-0-0100%515
Olli-Pekka Holopainen 32-0-067%4080
Tapani Salojensaari 21-0-050%6383
Matti Nisonen 21-0-050%-1163
Kari Aikio 21-0-050%24454
Samuli Innanen 21-0-050%1234
Toni Granath 21-1-050%733434
Heli Perkiö 21-0-050%21270
Janita Luttunen 21-0-050%138222
Jaakko Jylhä 21-0-050%131182
Ahti Antti-Roiko 31-0-033%2271
Pertti Puikkonen 31-0-033%-15356
Elina Pakkanen 31-0-033%9268
Olavi Oja-Nisula 31-0-133%22221
Henry Ala-Korpi 31-0-033%61111
Janne Lukkari 31-0-033%-1198
Hannu Torvinen 134-2-031%84182
Antti Teivainen 278-2-130%296228
Olli Koivunen 144-3-029%-45179
Harri Koivunen 72-0-129%-33231
Ville Koivisto 41-0-025%59373
Markku Taskinen 41-0-025%31402
Joni-Petteri Irri 41-1-025%6118
Jani Hartikainen 41-1-025%0181
Hanna Ranta 41-0-025%153737
Sami Saarela 41-0-025%436458
Mauri Jaara 133-1-223%268187
Ville Pohjola 153-3-020%263223
Kari Rosimo 51-0-020%-30387
Jani Suonperä 51-1-120%234226
Heikki Mikkonen 51-0-020%138140
Marko Heikari 51-2-020%32177
Jani Ruotsalainen 305-3-317%-15179
Panu Ahonen 61-2-017%-11210
Ari Moilanen 254-3-316%-107220
Janne Räisänen 213-3-214%-69174
Henri Bollström 213-1-114%-44331
Santtu Raitala 395-3-713%-157101
Veli-Pekka Toivanen 81-1-013%-24299
Jukka Torvinen 253-5-312%267305
Arto Laaksonen 91-2-011%9218
Juha Länsimäki 91-0-211%-14381
Pekka Vehviläinen 91-1-111%-34286
Jukka-Pekka Kauhanen 111-1-29%-73245
Niko Jokela 111-0-19%-95279
Pekka Korpi 111-1-29%-100136
Hannu Hietanen 262-6-38%-149144
Antti Ala-Rantala 141-1-37%-120261
Tuomas Pakkanen 302-4-27%-208291
Tapio Perttunen 151-1-27%-135361
Esa Holopainen 260-4-30%-260481
Jarmo Saarela 210-4-20%-210444
Sami Vehviläinen 150-2-30%-150298
Niko Riekkinen 130-2-00%-130420
Tero Lahtinen 130-1-20%-130427
Iikka Nurmonen 120-1-00%-120410
Seppo Markkula 110-1-00%-110689
Kari Venäläinen 80-0-10%-80698
Marko Hautamäki 70-0-10%-70261
Peter Lindroos 70-1-00%-70470
Mika Rintala 70-0-10%-70300
Antti Tupamäki 70-1-00%-70106
Arto Hammar 60-0-00%-60458
Tommi Kylliäinen 60-0-00%-60521
Petteri Joki 60-1-10%-60177
Antti Veteläinen 60-1-00%-60670
Keijo Hakala 60-0-00%-60355
Jarkko Kervinen 50-0-00%-50238
Ville Tonttila 50-0-00%-50295
Veli-Erkki Paavola 50-1-10%-50196
Teemu Keskitalo 50-0-00%-50505
Patri Filatoff 50-0-00%-50994
Miika Tenhunen 50-1-00%-50646
Jukka-Pekka Niskanen 50-0-00%-50380
Markus Dahlström 50-1-20%-50153
Aki Järvelä 50-0-00%-50283
Veera Vekola 40-0-00%-40325
Mirva Janatuinen 40-0-00%-40700
Janita Antti-Roiko 40-1-10%-40252
Marko Hakkarainen 40-0-00%-40221
Kimmo Määttänen 40-0-00%-40623
Antti Isomaa 40-1-10%-40172
Tero E Mäenpää 40-0-00%-40248
Juha Utala 40-1-10%-4088
Mika Jauhola 40-2-10%-40261
Esko Majala 40-0-10%-40637
Aarne Ranta 40-1-00%-40424
Marko Pellinen 40-0-00%-40600
Markku Kuusela 40-1-00%-40299
Harri Kotilainen 30-0-00%-30147
Sari Vesala 30-0-10%-30584
Jere Hurme 30-1-00%-30539
Henri Pehkonen 30-0-00%-30595
Mika Seittu 30-1-10%-30251
Mikael Niva 30-0-00%-30713
Vesa Vehviläinen 30-1-00%-30253
Antti Ripatti 30-0-00%-30282
Maria Kurttila 30-0-10%-30626
Kimmo Sundström 30-0-00%-301339
Kimmo Kärkkäinen 30-0-00%-30424
Markus Porokka 30-0-00%-30293
Heikki Laine 30-0-00%-301390
Juho Ihamuotila 30-0-10%-30217
Hannu Pelkonen 20-0-00%-20641
Antti Ruokonen 20-0-00%-20664
Mikko S Laitinen 20-0-00%-20606
Juha Nurminen 20-0-00%-201237
Jonne Niemelä 20-1-10%-20112
Olli Pekkarinen 20-0-00%-20318
Jere Kiveinen 20-0-00%-20580
Paavo Lukkari 20-0-10%-20175
Erkki Suhonen 20-0-00%-20463
Erkki-Pekka Mäkinen 20-0-10%-20259
Juha Jalonen 20-0-00%-20410
Mikko Väisänen 20-0-00%-20373
Erkki Koivisto 20-0-00%-20724
Paavo Lappi 20-0-10%-20295
Tommi Ala-Nikkola 20-0-10%-20160
Kim Åkerlund 20-0-00%-2049
Reijo Vainikka 20-0-00%-20699
Harri Partanen 20-0-00%-20679
Ville Mikkanen 20-0-00%-20411
Heikki Räisänen 20-0-00%-20914
Emma Väre 20-0-00%-20815
Matleena Rahkonen 20-0-00%-20763
Timo Mäkäräinen 20-0-00%-20585
Juhani Harmoinen 20-0-00%-20120
Jukka Lievonen 20-0-10%-20186
Mikko Peitsaho 20-0-00%-20321
Timo P Niskanen 20-0-00%-20297
Markku Nieminen 20-1-10%-20125
Pertti Taskinen 20-0-00%-20890
Juha-Matti Paavola 20-0-00%-20205
Anssi Nurminen 20-0-10%-201001
Harri Sulku 20-0-00%-20774
Mikko Ojanperä 20-0-00%-20572
Pertti Niveri 20-0-00%-20594
Anssi Niininen 20-0-00%-20272
Jani Ripatti 20-0-00%-20536
Kalevi Kupiainen 20-0-00%-2045
Pekka Vilpponen 20-0-10%-20146
Sanna Riikonen 20-0-10%-2093
Minttu Ranta 20-1-00%-2079
Mikko Karen 20-0-00%-20676
Jarmo Mänty 20-0-00%-20612
Jorma Tiilikainen 20-0-00%-20724
Jorma Särkiniva 20-0-00%-20315
Vesa Jokiniemi 20-0-00%-20388
Kari Alapekkala 20-0-00%-2061
Tapio Kalaja 20-0-00%-20649
Sofia Yliklaavu 20-0-00%-20825
Veijo Lipponen 20-0-00%-20255
Magnus A Djuse 20-0-00%-20171
Jouni Varamäki 20-0-00%-20714
Antti Kinnunen 20-1-10%-2071
Timo Takala 20-0-00%-20765
Matti Halonen 20-0-00%-20139
Jouko Tarvainen 20-0-00%-20499
Marjut Eero 20-0-00%-20143
Terho Rautiainen 20-0-00%-20250
Anniina Leinonen 10-0-00%-10269
Martti Karjalainen 10-0-00%-1042
Iida Lantto 10-0-00%-10294
Kaisa Mikkola 10-1-00%-1019
Pentti Tikkinen 10-0-10%-10693
Pauli Tyrisevä 10-0-00%-101019
Raineri Puikkonen 10-0-00%-1030
Katariina Palomäki 10-0-10%-10143
Tarja Jussila 10-0-00%-10665
Jouni Heimala 10-0-00%-10659
Maarit Takalo 10-0-00%-10135
Hannu Tonteri 10-0-00%-101019
Pinja Sujala 10-0-00%-10221
Frida Sandberg 10-0-00%-1062
Jorma Hannus 10-0-10%-10244
Juhani Tuomela 10-0-00%-10724
Lauri Turunen 10-0-00%-10277
Mikko Pitkänen 10-0-00%-101467
Seppo Vaakanainen 10-0-10%-10104
Irina Sarin 10-0-00%-101223
Jouni Rossi 10-0-00%-10373
Maria Sojakka 10-0-00%-101279
Risto Rouhiainen 10-0-00%-10471
Olli Innanen 10-1-00%-1070
Hannu Kamppuri 10-0-00%-10669
Pasi Vaittinen 10-0-00%-1065
Juha Luusuaniemi 10-0-00%-1095
Pasi Tikkala 10-0-00%-10477
Antti Uusipulkamo 10-0-00%-10461
Oiva Käsnänen 10-0-00%-10343
Taisto Knuuti 10-0-00%-101076
Jarmo Bergbacka 10-0-10%-10226
Jukka Kehusmaa 10-0-00%-10431
Martti Aikio 10-0-00%-10151
Marjaana Ojanperä 10-0-10%-10102
Victor Björkroth 10-0-00%-1033
Juhani Tapani 10-0-00%-10611
Marjo Ek 10-0-00%-10307
Manu Taittonen 10-0-00%-10339
Noora Hirvimäki 10-0-10%-10166
Rune Granqvist 10-0-00%-10847
Stefan Westerlund 10-0-00%-1042
Janne Isometsä 10-0-00%-10569
Kari Puosi 10-0-00%-10234
Mika Kattelus 10-0-10%-10175
Tapio Hoikka 10-0-00%-1073
Sanna Loukusa 10-0-00%-10645
Susanne Klemola 10-0-00%-10103
Raimo Sinjoi 10-0-00%-10152
Teemu Kananen 10-0-00%-101492
Sami Ikonen 10-0-00%-10373
Kari Innanen 10-0-00%-10283
Vesa T Vuorenmaa 10-0-00%-10445
Timo Sikanen 10-0-00%-10382
Jari Ruuskanen 10-0-00%-10866
Ville Piispanen 10-0-00%-101337
Kimmo Jakobsson 10-0-00%-10425
Arto Kynnäs 10-0-00%-1050
Anssi Hirvonen 10-0-00%-10850
Antti Korpela 10-0-00%-101039
Ville Nisonen 10-0-00%-10467
Matti Louko 10-0-10%-101320
Sauli Hautanen 10-0-00%-10347
Hemmi Salminen 10-0-00%-10162
Mikko Jutila 10-0-00%-10942
Hannu Heimovirta 10-0-00%-10825
Mauno Laurila 10-1-00%-10155
Arto Laurukainen 10-0-10%-1033
Juha-Matti Ervasti 10-0-00%-1084
Markku Ranta 10-0-00%-10195
Allan Koivisto 10-0-00%-10739
Jenna Jylkkä 10-0-10%-1064
Anssi Wiik 10-0-00%-1092
Pertti Niskanen 10-0-00%-10209
Eveliina Talvensaari 10-0-00%-10251
Paavo Aalto 10-0-10%-10157
Kimmo Kehusmaa 10-0-00%-101809
Timo Lahti 10-0-00%-10354
Riku Lehtonen 10-0-00%-1096
Ari-Jukka Lehtimäki 10-0-00%-10370
Timo Niemelä 10-0-00%-10435
Markku Torkko 10-0-00%-10100
Varpu Säteri 10-0-00%-101210
Jouko Joensuu 10-0-10%-1015
Jouni Nummi 10-0-00%-10537
Timo Norri 10-0-00%-10208
Kalevi Punkki 10-0-00%-10916
Pirita Lukkari 10-0-00%-10224
Neea Espo 10-0-00%-10204
Raimo Niskanen 10-0-00%-10456
Marko Tissari 10-0-00%-10190
Kari Toivanen 10-1-00%-1082
Sandra Kortekallio 10-0-00%-10248
Pentti Argillander 10-0-00%-10338
Ossi Lindgren 10-0-00%-10299
Veli-Matti Hassinen 10-0-00%-10371
Laura Tainio 10-0-00%-10182
Timo Holkko 10-0-00%-10106
Esa Ylilammi 10-0-00%-10466
Rami Kangas 10-0-00%-10888
Jesse Piirainen 10-0-00%-101112
Olavi Nisonen 10-0-00%-10255
Mika Rautiainen 10-0-00%-101567
Teuvo Rantanen 10-0-10%-10426
Valtteri Itkonen 10-0-00%-10308
Jouko Koski 10-0-00%-10784
Teuvo Nikulainen 10-0-00%-10255
Veikko Asikainen 10-0-00%-1061
Liisa Nummi 10-1-00%-1027
Anette Antti-Roiko 10-0-10%-10447
Hannu Lindström 10-0-10%-1098
Mika Åkerlund 10-0-00%-101262
Janne Haapiainen 10-0-00%-10176
Pekka Jaakkola 10-0-00%-10411
Lasse Huttunen 10-0-00%-10223
Eero Hyötyläinen 10-0-00%-10254
Toni Ripatti 10-0-00%-1056
Petri Ripatti 10-0-00%-10238
Mika Karppinen 10-0-00%-10592
Niko Huuskola 10-0-00%-10889
Eveliina Sarismala 10-0-00%-10181
Tuomo Määttänen 10-0-00%-1032
Malin Kullberg 10-0-00%-10210
Jouni Hillbom 10-0-00%-1068
Heidi Kuossari 10-0-00%-10342
Mikko Valtonen 10-0-00%-1090
Maija Fors 10-0-00%-10436
Vesa Regina 10-0-00%-10670
Taru Ahola 10-0-00%-10528
Karoliina Sinkkilä 10-0-00%-10210
Mikko Jääskeläinen 10-0-00%-10262
Jenni Kaija 10-0-00%-10286
Dimitri Palmroos 10-0-10%-10109
Asko Hyvönen 10-0-00%-1094
Veikko Leinonen 10-0-00%-10441
Riitta Nylund 10-0-00%-10389
Noora Kivimaa 10-0-00%-10232
Jari T Lindeman 10-0-00%-10378
Janne Ulmas 10-0-00%-10685
Jussi Hautanen 10-0-00%-10599
Eini Nevalainen 10-0-00%-10205
Jouni Riikonen 10-0-00%-1098
Mika Taittonen 10-0-00%-1065
Ronja Salo 10-0-00%-102955
Vesa Häkli 10-0-00%-102040
Anne-Mari Räsänen 10-0-00%-10174
Heikki Tyrisevä 10-0-00%-10124
Mikko Aro 10-0-00%-10805
Heikki Laakkonen 10-0-10%-1065
Mira Miettinen 10-0-00%-10145
Juhani Kruus 10-0-00%-10663
Jyrki Filatoff 10-0-10%-10572
Juha Lyyski 10-0-00%-10546
Sören Holm 10-0-00%-10481
Paula Keränen 10-0-00%-10178
Milla Markkanen 10-0-00%-10279
Matti Paimander 10-0-00%-10378
Tero Silvas 10-0-00%-10649
Tuomas Korvenoja 10-0-00%-10163
Timo Tuominen 10-0-00%-101004
Jussi Kivijärvi 10-0-00%-10455
Jukka Heiskala 10-0-00%-101387
Asko Rinta-Erkkilä 10-0-00%-101533
Reijo Irri 10-0-00%-10342
Greger Holmbäck 10-0-00%-101130
Markku Hietanen 10-0-00%-101820
Eero Laitinen 10-0-10%-10167
Ilona Murtola 10-1-00%-1047
Carolina Krokvik 10-0-00%-10789
Mikko Huttunen 10-0-00%-10349
Taneli Säde 10-0-00%-10144
Tiina Mikkola 10-0-00%-101038
Jani Alhonmäki 10-1-00%-1086
Juhani Korolainen 10-0-00%-10777
Heikki Klemetti 10-1-00%-10128
Jenni Mörsky 10-0-00%-10595
Hannu Juntunen 10-0-00%-10687
Timo Holopainen 10-0-00%-1066
Virpi Kuossari 10-0-00%-10335
Isto Kuisma 10-0-00%-10845
Timo Stenman 10-0-00%-102629

Taulukossa näytetään ohjastajan nimen jälkeen ajettujen starttien määrä haetulla ajanjaksolla, totosijojen määrä (voitot-kakkossojat-kolmossijat), voittoprosentti, Pelitulos: mikä olisi lopputulos jos olisit pelannut kympin voittajaa joka ohjastajan ajamaan starttiin ja voittajakertoimien keskiarvo. Hakutulokset on järjestetty voittoprosentin mukaan, ja tappiolle jääneet pelitulokset näkyvät punaisella taustavärillä.

Voit lähettää palautetta / toiveita uusille tilastoille sähköpostilla osoitteseen info@totomo.fi (linkki myös sivun alalaidassa)

Totomo Oy
Y-tunnus 2740983-4
Helsinki